Report ze zápasu FC Hradec Králové vs. FK Teplice

FC Hradec Králové
17. kolo, Liga žáků U15,
FC Hradec Králové FK Teplice
5:2 (2:2)

Branky: 20. Jedlička, 33. Hájek, 42. Kneifel (pen.), 53. Hájek, 56. Kneifel – 11. Janda, 29. Leder.

Sestava: Kosinský (36. Zdeněk) – Kozák (62. Kibal), Kovalčík, Klepáček, Leder – Hural, Sinu (59. Hadinec) – Cajthaml – Orgoň, Janda (57. Brodský), Fakin (48. Křivohlavý).

Ohlasy trenérů

Miroslav Šašek, trenér: „Do zápasu jsme vstoupili výborně, přesně jsme kombinovali, povedlo se nám vstřelit pěknou branku a v další velké šanci neuspěli. Pak jsme ale přenechali aktivitu domácím a výsledkem byl vyrovnávací gól. Stejná situace se do konce poločasu opakovala, a i když jsme v úvodním dějství byli po většinu času lepší, do přestávky se odcházelo za nerozhodného stavu 2:2. Ve 2. poločasu jsme nebyli schopni přesně kombinovat, udržet míč a byli málo nebezpeční směrem dopředu. Navíc jsme z přísně nařízeného pokutového kopu inkasovali a začali se věnovat všemu možnému, jen ne hře! Přesto jsme mohli vyrovnat, ale tutovou šanci jsme nedali a hned z protiútoku nás Hradec gólově potrestal. Závěr utkání se nám vůbec nepovedl, a soupeři jsme dovolili ještě vstřelit dvě branky. Dobře rozehraný zápas jsme nezvládli, neproměněné šance hlavně z první půle a individuální chyby v defenzívě nás dnes připravili o lepší výsledek.“