Report ze zápasu FK Teplice vs. Bohemians Praha 1905

4. kolo, Liga žáků U15,
FK Teplice Bohemians Praha 1905
1:2 (1:0)

Branky: 5. Sinu – 69. Vacek.

Team logo

FK Teplice

Sestava: Kosinský (36. Zdeněk) – Kibal (36. Kozák), Kovalčík (36. Leder), Klepáček, Hadinec (47. Křivohlavý) – Hural, Lukáš – Gedeon (36. Orgoň) – Fakin (53. M. Vachoušek), Janda (36. Cajthaml), Sinu.

Ohlasy trenérů

Miroslav Šašek, trenér: „Do utkání jsme vstoupili výborně a šli brzy do vedení. I v dalším průběhu zápasu jsme Bohemku přehrávali, ale časem se do naší hry vkrádala nepřesnost v kombinaci a vytvářeli jsme množství nevynucených chyb a ztrát. Také nám chyběl lepší pohyb a důraz v pokutovém území soupeře. Po přestávce, i přes herní převahu, byl náš výkon nevýrazný a navíc jsme v poslední minutě utkání inkasovali vyrovnávací branku z ojedinělé akce hostů. Dnes jsme předvedli pouze průměrný výkon. Chtěli jsme naplno bodovat, což se nepodařilo a tak nemůžeme být spokojeni zejména s individuálními výkony většiny hráčů.“