30.kolo | 27.5.2017 | Na Stínadlech, Teplice
FK Teplice - FK Dukla Praha

Teplice - Dukla Praha 0:1 (0:0)

27.5.2017 | Redakce

V posledním kole ePojisteni.cz ligy mohly Teplice dosáhnout na vysněnou pohárovou Evropu. Nepovedlo se jim to, doma totiž před výbornou návštěvou více než deseti tisícovek fanoušků prohrály s pražskou Duklou 0:1. V tabulce Severočeši skončili na skvělém pátém místě, které je oproti předchozí sezóně velkým progresem.

Žlutomodří se museli obejít bez vykartovaného Kroba, chyběl také Kučera, jehož trápí alergie. V sestavě se tak stejně jako v Jablonci objevil s profesionální kariérou se loučící Štěpán Vachoušek a defenzivní záložník Soungole. Hned na začátku zápasu navíc musel do hry mladičký Král, který nahradil zraněného Hyčku.

Tepličtí hráli s Duklou vyrovnanou partii, po většinu času byli aktivnější, kýžený gól ale nevstřelili. Nejblíže k němu měl po pěti minutách druhé půle Martin Fillo, ve velké šanci ale nemířil přesně. S přibývajícím časem Skláři začali hrát vabank, čehož Dukla využívala k nebezpečným brejkům, které výtečně mařil skvělý Grigar. Inkasoval až ve 4. minutě nastavení, kdy už byl krátký na Preislerův pokus.

Bonusový klub permanentkářů Bonusový klub permanentkářů