20.kolo | 12.3.2017 | Eden, Praha
SK Slavia Praha - FK Teplice
2:1

Slavia Praha - Teplice 2:1 (1:1)

12.3.2017 | Redakce

To je škoda! Teplice na Slavii předvedly výborný výkon, v 87. minutě ale nešťastně inkasovaly gól, na který už nenašly odpověď. V Edenu tak vyhráli za titulem mířící sešívaní 2:1, žlutomodří ale odjíždějí se zdviženými hlavami, prezentovali se totiž velmi sympatickým výkonem.

Komentář

Už od začátku byli skláři aktivní, Slavia se nemohla dostat do tempa. Velkou šanci otevřít skóre měl po hrubce Sýkory Červenka, obrovskou šanci ale nedokázal dotáhnout do úspěšného konce. Téměř vzápětí zahřmělo na druhé straně Mešanović přeloboval Chudého, trefil břevno, od něhož se míč dostal k volnému Škodovi; slávistický forvard neměl s uklizením míče do prázdné branky žádný problém – 1:0. V 30. minutě posadil Krob krásný bochánek na hlavu Filla, Pavlenka byl bez šance – krásná akce a 1:1!

Zkraje druhé půle měly Teplice obrovskou příležitost strhnout vedení na svou stranu, v závaru před Pavlenkou ale Krob neusměrnil míč do téměř opuštěné slávistické svatyně. Domácí hosty nedokázali přehrávat, hrozili pouze ze standardních situací. Z jedné takové mohli skórovat, Škodovu hlavičku ale Chudý zázračně vyškrábl.

A byla to právě standardní situace, která Severočechy popravila. Sýkora nacentroval parádně do „ohně“, ve kterém míč nešťastně nasměroval do teplické branky Vaněček. Vynikající Chudý míč konečky prstů líznul, vytáhnout mimo tři tyče ho ale nedokázal.

Skláři, kteří na Slavii předvedli skvělý výkon, se doma představí v sobotu 18. března, kdy od 15 hodin hostí Příbram.

Fotogalerie


Bonusový klub permanentkářů Bonusový klub permanentkářů