| 29.5.2016 | Bystřany
FK Teplice - FC Hradec Králové

Informace o utkání FK Teplice - FC Hradec Králové 4:2

Ohlasy trenérů

Miroslav Šašek, trenér: „Do utkání jsme vstoupili zbytečně nervózně, vázla nám souhra i přesná přihrávka, ale přesto jsme šli po proměněném pokutovém kopu do vedení. Hosté však z první vážnější akce srovnali po ukázkové kombinaci a do poločasové pauzy se už nerozhodný stav nezměnil. Na začátku 2. poločasu jsme znovu vedli, ale hradečtí hned o minutu později vyrovnali. V dalším průběhu střetnutí nabralo tempo, postupně jsme převzali aktivitu a „votroky“ přehrávali. Na kvalitním terénu jsme se výborně pohybovali, snaha o kombinační hru po zemi měla vysoké parametry a vytvořili jsme si několik šancí. Z této převahy jsme vytěžili dvě branky a utkání dovedli do vítězného konce. Mám radost z toho, že se hráčům podařilo do naší hry přenést určité prvky z tréninku. Celkově tým odvedl z mého pohledu velmi dobrý výkon.“

Bonusový klub permanentkářů Bonusový klub permanentkářů