Report ze zápasu FK Teplice vs. FK Viagem Ústí nad Labem

20. kolo, Liga žáků,
FK Teplice FK Viagem Ústí nad Labem
3:1 (0:0)

Branky FKT: 43., 56. z pen. a 58. Cajthaml.

Team logo

FK Teplice

Sestava: Zdeněk – Kozák, Kovalčík, Sinu, Křivohlavý (40. Kibal) – Lukáš, Hural – Orgoň (62. Hora), Brodský (40. Juris), Fakin (59. Sukdolák) – Cajthaml (59. Suroviak).

Ohlasy trenérů

Miroslav Šašek, trenér: „V regionálním derby jsme předvedli pouze průměrný výkon. Důrazná hra s velkým nasazením hráčů byla v pořádku, ale v našem projevu jsem postrádal kvalitní přechodovou fázi a přesnou kombinaci. I přes tyto nedostatky jsme měli toto střetnutí rozhodnout už v 1. poločasu. Soupeře jsme jednoznačně přehrávali a vypracovali si tři gólové šance, které jsme nevyužili. Naopak hosté na začátku 2. poločasu z ojedinělé akce šli do vedení. Po tomto momentu jsme zvýšili obrátky, pokračovali v nátlakové hře a podařilo se nám vstřelit tři branky. Dnes jsme si nevypracovali tolik šancí jako v předchozích zápasech a především v útočné fázi hry jsme si nepočínali optimálně. Vzhledem k průběhu utkání jsme však zvítězili zaslouženě.“