PU2 | st 27.6. | Dubí - Pozorka
FK Teplice - FK Ústí nad Labem
PU1 | st 20.6. | Písek
FK Teplice - FC MAS Táborsko
včera | Novák Jaroslav

U18: Individuální tréninkový plán

včera | Novák Jaroslav

U19: Individuální tréninkový plán

před 3 dny | Jiří Kučera

První trénink již 1. srpna 2018

před 3 dny | Jiří Kučera

První trénink již 1. srpna

před 3 dny | Jiří Kučera

První trénink již 25. července

před 3 dny | Jiří Kučera

První trénink již 25. července

15.6.2018 | Redakce

Hráči absolvovali testy na FTVS

| ne 11.3. | UMT Litvínov
FK Teplice - 1.FK Příbram
28.kolo | st 30.5. | FK Duchcov
FK Teplice - MFK Karviná
27.kolo | ne 27.5. | SK Viktorie Ledvice
FK Teplice - FC Hradec Králové
28.kolo | st 30.5. | FK Duchcov
FK Teplice - MFK Karviná
27.kolo | ne 27.5. | SK Viktorie Ledvice
FK Teplice - FC Hradec Králové
26.kolo | st 30.5. | Na Stínadlech
FK Teplice - AC Sparta Praha
26.kolo | st 30.5. | Na Stínadlech
FK Teplice - AC Sparta Praha
21.kolo | st 30.5. | Dubí - Pozorka
Junior Chomutov - FK Teplice
21.kolo | st 30.5. | Dubí - Pozorka
FK Teplice - Junior Chomutov

Krátké zprávy

26.7.2017

V MOL Cupu vyzveme LOKO Vltaví

Ve druhém kole MOL Cupu se tepličtí fotbalisté utkají s LOKO Vltavín.
21.7.2017

S Jabloncem v TV

Utkání s Jabloncem se odehraje v neděli 13. srpna od 16:00 před kamerami ČT2.
16.6.2017

Odveta baráže dorostu

Baráž o dorosteneckou ligu má na programu odvetu. Teplice v sobotu hostí Liberec. Sledujte utkání online zde!

Tabulka ePojištění.cz ligy

P. Tým Z V R P S B
1. FC Viktoria Plzeň 30 20 6 4 55:23 66
2. SK Slavia Praha 30 17 8 5 50:19 59
3. FK Jablonec 30 16 8 6 49:27 56
4. SK Sigma Olomouc 30 15 10 5 41:22 55
5. AC Sparta Praha 30 14 11 5 43:25 53
6. FC Slovan Liberec 30 13 7 10 37:35 46
7. Bohemians Praha 1905 30 9 11 10 30:29 38
8. FK Teplice 30 8 10 12 32:40 34
9. FK Mladá Boleslav 30 9 7 14 31:43 34
10. FC Fastav Zlín 30 8 9 13 31:48 33
11. FK Dukla Praha 30 9 5 16 32:55 32
12. 1.FC Slovácko 30 6 13 11 23:32 31
13. FC Baník Ostrava 30 7 10 13 36:43 31
14. MFK Karviná 30 7 9 14 32:40 30
15. FC Vysočina Jihlava 30 8 6 16 30:48 30
16. FC Zbrojovka Brno 30 6 6 18 20:43 24
AGC
Bílinská kyselka Ústecký kraj Město Teplice Sambular Lanutti Amicom Puma Top4football Gambrinus