5.kolo | ne 27.8. | AGC Aréna Na Stínadlech
FK Teplice - FC Vysočina Jihlava
4.kolo | so 19.8. | Stadion Vítkovice
FC Baník Ostrava - FK Teplice
5.kolo | ne 27.8. | Čechie Uhříněves
Bohemians Praha 1905 - FK Teplice
11:00
2.kolo | ne 6.8. | Zbuzany
FK Dukla Praha - FK Teplice
| so 26.8. | Duchcov
FK Teplice - AC Sparta Praha
11:00
| so 19.8. | Pardubice- Ohrazenice
FK Pardubice - FK Teplice
3.kolo | ne 27.8. |
Admira Praha - FK Teplice
10:00
| so 26.8. | Duchcov
FK Teplice - AC Sparta Praha
13:15
| so 19.8. |
FK Pardubice - FK Teplice
3.kolo | ne 27.8. |
Admira Praha - FK Teplice
12:15
3.kolo | ne 27.8. |
1.FK Příbram - FK Teplice
15:00
2.kolo | so 19.8. |
FK Teplice - FK Pardubice
před 3 dny | Novák Jaroslav

Program žáků na víkend 19. a 20.8.

11.8.2017 | Novák Jaroslav

PU U15 a U14 s SK Slavia Praha zrušeno !

10.8.2017 | Novák Jaroslav

Program žáků na víkend 12. a 13.8.

3.kolo | ne 27.8. |
1.FK Příbram - FK Teplice
16:45
2.kolo | so 19.8. |
FK Teplice - FK Pardubice
4.kolo | ne 3.9. | Oldřichov
FK Teplice - FK Litvínov
13:00
4.kolo | ne 3.9. | Oldřichov
FK Teplice - FK Litvínov
13:00

Krátké zprávy

26.7.2017

V MOL Cupu vyzveme LOKO Vltaví

Ve druhém kole MOL Cupu se tepličtí fotbalisté utkají s LOKO Vltavín.
21.7.2017

S Jabloncem v TV

Utkání s Jabloncem se odehraje v neděli 13. srpna od 16:00 před kamerami ČT2.
16.6.2017

Odveta baráže dorostu

Baráž o dorosteneckou ligu má na programu odvetu. Teplice v sobotu hostí Liberec. Sledujte utkání online zde!

Tabulka ePojištění.cz ligy

P. Tým Z V R P S B
1. FC Viktoria Plzeň 4 4 0 0 8:1 12
2. SK Sigma Olomouc 4 3 0 1 7:3 9
3. SK Slavia Praha 4 2 2 0 3:0 8
4. AC Sparta Praha 4 2 2 0 4:2 8
5. FC Slovan Liberec 4 2 1 1 6:3 7
6. Bohemians Praha 1905 4 1 3 0 3:2 6
7. FC Fastav Zlín 4 2 0 2 3:3 6
8. 1.FC Slovácko 4 1 2 1 6:4 5
9. FK Teplice 4 1 2 1 7:6 5
10. FC Baník Ostrava 4 1 2 1 8:9 5
11. MFK Karviná 4 1 1 2 4:4 4
12. FK Dukla Praha 4 1 1 2 4:9 4
13. FK Jablonec 4 0 3 1 4:5 3
14. FK Mladá Boleslav 4 0 1 3 2:7 1
15. FC Vysočina Jihlava 4 0 1 3 1:6 1
16. FC Zbrojovka Brno 4 0 1 3 2:8 1
AGC
Bílinská kyselka Ústecký kraj Město Teplice Sambular Lanutti Amicom Puma Top4football Gambrinus