6.2.2017 | Němcová Leona

Zimní soustředění - Sloup v Čechách

Ženský A-tým poprvé zamířil na soustředění pod hlavičkou FK Teplice.

Robert Borosch, teplický trenér ženského A-týmu hodnotí čtyřdenní působení na soustředění ve Sloupu v Čechách.
„Ve čtvrtek 2.února jsme zamířili autobusem do Sloupu v Čechách, kde nás čekali 3 náročné dny. V pátek jsme měli na plánu čtyři tréninky. Dopoledne jsme se věnovali fyzické přípravě, kde děvčata běhala hodinu v hlubokém sněhu. Poté se ženy přesunuly do budovy, kde byla další hodina zaměřena na posilování svalstva. Odpoledne bylo zaměřené na rychlost a dravost v terénu. Den ženy zakončily opět hodinovým posilování svalstva. V sobotu dopoledne ženy čekal běh v hlubokém sněhu a rychlostní výběh do kopce. Odpoledne jsme jeli do České Lípy na umělou trávy, kde byla připravena na hodinu a půl tréninková jednotka. A poslední den v neděli dopoledne se šla děvčata volně proběhnout a zahrála si fotbálek.
Soustředění hodnotím kladně, jak ze strany hráček, která opravdu pracovala poctivě, tak ze strany personálu p.Miroslava Rojka, který se o nás postaral. Každý den měly ženy připravenou saunu a vířivku, kde se mohla zregenerovat.”


Tento týden v neděli čeká ženy první přípravné přátelské utkání. Do Teplic dorazí tým Čechie Tuklaty hrající divizi B a po podzimní části je na čtvrté příčce. Výkop začíná v 13h na umělé trávě na Stínadlech. Přijďte ženy podpořit.

Bonusový klub FK Teplice - mládež Bonusový klub FK Teplice - mládež