Zemřel Zbyněk Záveský

FK Teplice dnes ráno zasáhla obrovsky smutná zpráva. Bývalý vynikající teplický hráč a následně dlouholetý trenér teplické mládeže, vedoucí mužstva nejstaršího dorostu a také kustod mládeže FK Teplice Zbyněk Záveský náhle zemřel.

Záveský v Teplicích debutoval v pouhých šestnácti letech v roce 1979 v zápase České národní ligy proti Kovostroji Děčín. V Teplicích působil, s krátkou přestávkou na vojně v Táboře, až do sezóny 1989/1990. Na Stínadla se vrátil po působení v Blšanech ještě v sezóně 1993/1994, jeho derniérou v teplickém áčku byl dubnový zápas v Benešově. Celkem si za první mužstvo připsal 145 startů a vstřelil tři branky.

Poté působil dlouho jako trenér a později vedoucí mužstva u nejstaršího teplického dorostu. Poslední roky byl také kustodem úseku mládeže žlutomodrých. Celý klub bude vzpomínat nejen na jeho hlas, který ze skladu kustoda rezonoval chodbami Stínadel, ale také na dobrou náladu, která ho provázela.

Klub tímto také vyjadřuje soustrast všem pozůstalým.

Čest Tvojí památce Zbyňo!