Zemřel Štěpán Popovič

Dlouholetý bývalý předseda představenstva FK Teplice Dr. Ing. Štěpán Popovič, CSc. zemřel dnes ráno ve věku 73 let. Celý klub tímto vyjadřuje upřímnou soustrast rodině a všem pozůstalým.

Štěpán Popovič byl s teplickým fotbalem spjatý od roku 1995, kdy se tehdejší Glavunion stal majitelem klubu, od transformace na akciovou společnost byl od roku 1998 až do roku 2009 předsedou představenstva FK Teplice.

Štěpán Popovič tak byl spjatý s nejvýraznějšími úspěchy teplického fotbalu v jeho historii, z pozice předsedy představenstva byl u druhého i třetího místa v nejvyšší soutěži, u dvou vítězství domácího poháru v letech 2003 a 2009 a také u slavných pohárových zápasů s Dortmundem, Feyenoordem nebo Celticem.

Čest jeho památce.