Zástupci klubu přednášeli na vysokých školách

V minulém týdnu se zástupci FK Teplice, konkrétně ředitel klubu Petr Hynek, člen představenstva Libor Sehnal a manažer marketingu a PR Martin Kovaříkj zúčastnili dvou přednášek na půdě vysokých škol v Praze. Nejprve proběhla přednáška na Vysoké škole ekonomické a posléze také na Vysoké škole finanční a správní. Tématem obou přednášek, které pořádal Vilém Kunz, autor knihy Sportovní marketing - společenská odpovědnost a sponzoring, byla právě společenská odpovědnost v oblasti sportu.

Kromě zástupců teplického klubu zde vystoupil také například jeden z inciátorů charitativní akce Každý koš pomáhá Jakub Bažant, vedoucí pobočky D.A.S. Rechtsschutz AG pro ČR Jitka Chizzola nebo Tereza Bártová, na jejíž podporu byl spuštěn projekt #newlegs, na kterém se podílel právě i Fotbalový klub Teplice.

Zástupci klubu ve své části přednášek postupně popsali společenskou odpovědnost ve vztahu ke sportu společnosti AGC (Libor Sehnal), CSR neboli corporate social reponsibility v podání FK Teplice (Petr Hynek) a nakonec také samotné zapojení FK Teplice do projektu #newlegs (Martin Kovařík).

Díky četným dotazům studentů se nakonec obě debaty protáhly na více než původně plánovanou hodinu a půl.