Žáci teplického Gymnázia o titul MČR !

V pondělí 26. března 2018 se konalo v Radotíně Konferenční finále "ZÁPAD" Středoškolské futsalové ligy ročníku 2017/2018. Tohoto konferenčního finále se zúčastnil společně s týmy SOŠ Jarov-Praha, SOŠ a SOU stavební Kolín, S a PSŠ Plzeň také tým Gymnázia Teplice.

Teplické Gymnázium nakonec bez jediné prohry postoupilo z druhého místa v konferenčním finále do závěrečného Superfinále mezi nejlepší čtyři týmy v republice.

Příští týden ve čtvrtek 5.4. budou tedy hráči teplického Gymnázia ve sportovní hale ve Žďáru nad Sázavou společně s týmy SOŠ Jarov-Praha a postupujícími z Konferenčního finále "VÝCHOD" týmy OA a VOŠE Zlín, SOŠPO Prostějov bojovat o titul Mistra České republiky.

Na tomto vynikajícím výsledku teplického Gymnázia se v jednotlivých kvalifikačních kolech aktivně podíleli společně s ostatními studenty také současní hráči dorosteneckých týmů FK Teplice: U19 - Vojtěch Šilhan, Jan Knapík, Jakub Kokeš, U18 - Václav Černý, Jaroslav Novák, Jaroslav Zaspal, U17 - Jakub Hora, Matyáš Stružinský, U16 - Robert Klepáček, Matyáš Vachoušek.

Blahopřejeme a držíme palce v bojích o titul MČR !