ŽLUTÁ MODRÁ | Michal Jeřábek: Za první ligovou branku jsem moc rád

Michal Jeřábek odehrál během podzimní sezóny všechny zápasy a na ligové scéně nechyběl ani minutu, v zápase se Slováckem si navíc připsal vůbec první ligovou branku, na kterou čekal více než padesát utkání.

Během podzimu ses konečně dočkal ligové branky, jak to z tebe spadlo?
"Jsem za ní moc rád, šancí jsem měl před tím spoustu a konečně to tam spadlo. Doufám, že nyní budou branky přibývat. I teď jsem mohl dorazit tu střelu Horoše, ale šlo to do brány, tak jsem to nechal. Hlavní je, že se nám daří i směrem dozadu, to je důležitější než moje branky."

Zmínil jsi, že na Bohemce to byla podobná situace, kdy jsi to zavíral na zadní tyči a mohl míč dorážet...
"Zase jsem tam byl a mohl to dorazit, ale raději jsem to nechal, protože jsem nevěděl, jestli nejsem v ofsajdu."

Celý rozhovor najdete v sobotním magazínu ŽLUTÁ MODRÁ.