Využívejte Bonusový klub FK Teplice

V sobotu odstartuje prodej permanentních vstupenek pro novou sezónu, velkou výhodou pro majitele permanentních vstupenek jsou slevy u více než 70 partnerů Bonusového klubu FK Teplice. S permanentkou totiž můžete využívat množství zajímavých slev.

S permanentkou FK Teplice získáte například každou středu 1+1 vstupenku zdarma v Premiere Cinemas, slevu 10% v Optice JJ, slevu až 15% ve Zlatnictví u Zámku, slevu 15% v Rybářském centru Trousil a u mnoha dalších firem a obchodů.

Permanentky budou v prodeji od soboty 1. července v novém fanshopu přímo na stadionu. Veškeré informace k jejich prodeji najdete ZDE. Otevírací doba fanshopu bude tuto sobotu 10:00 - 14:00 hod., celý červenec pak bude otevřeno každé pondělí, středu a pátek od 10:00 do 17:00 hod..