Vyjádření FK Teplice k článku ve vydání Nedělního Sportu

​Vedení FK Teplice se důrazně ohrazuje proti slovům hlavního trenéra klubu FC Zbrojovka Brno Svatopluka Habance po sobotním vzájemném střetnutí. Kouč Zbrojovky konkrétně pronesl: "Nepochopím, že někdo odmítne společnou tiskovku. Nesnáším to." (Citováno v článku "Habance naštvala tiskovka" ve vydání Nedělního Sportu ze dne 14. srpna 2016).

Vyjádření Martina Kovaříka, manažera marketingu a PR FK Teplice:
"Před sobotní tiskovou konferencí mi bylo zástupcem FC Zbrojovka Brno nabídnuto, zda-li chceme absolvovat tiskovou konferenci společně, ale přesně dle běžné praxe a také dle regulí, které jsou nastaveny Ligovou Fotbalovou Asociací, jsme přistoupili k oddělené tiskové konferenci.

Oddělené tiskové konference jsou naprosto běžnou součástí ligových utkání. Probíhají takto v drtivé většině klubů a například v poslední sezóně tomu tak bylo i při našem vzájemném zápase na Slovácku, kde trenér Habanec působil, proto mne tato jeho slova při tiskové konferenci velmi překvapila a vzhledem k tomu, že vrhají negativní stín na náš klub, tak jsme nuceni se proti nim ohradit."