Výběrový kemp reprezentace U15 v Modré

Zdroj: www.fotbal.cz

Foto zleva: Matěj Kodeš ( žluté rukávy ), Matěj Matkovič, Aleš Březina, František Bakrlík, Adam Vlček, Josef Port.

Českou reprezentaci do 15 let čeká druhý výběrový kemp, který je naplánován na 21. a 22. září v Modré u Děčína. Součástí kempu budou také dva zápasy s Německem.

Výběrového kempu v Modré se zúčastní celkem 4 hráči nejstarších žáků Sklářů FK Teplice U15, svěřenci zkušené trenérské dvojice David Köstl a Jindřich Hefner - obránce Matěj Matkovič, záložníci Matěj Kodeš a František Bakrlík a útočník Aleš Březina. Jako náhradníci budou na svou příležitost připravení obráce Adam Vlček a záložník Josef Port.

Tento druhý výběrový kemp je určen pro hráče Ústeckého, Středočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje. Sraz účastníků je v úterý 21. září. Zápasy proti stejně starým hráčům Německa se odehrají v Modré ve středu 22. září od 15 a 17 hodin.

Trenér Karel Havlíček nominoval tyto fotbalisty:

Brankáři: Matěj Škrdla (FK Mladá Boleslav), Jakub Michálek (FC Viktoria Plzeň), Jaroslav Růžička (FK Ústí nad Labem), Sebastian Stehlík (FK Baník Sokolov).

Obránci: Štěpán Kindlmann (1.FK Příbram), Vojtěch Novák (FC Viktoria Plzeň), Lucas Salaba (FK Litvínov), Daniel Honc (FK Mladá Boleslav), Matěj Matkovič (FK Teplice), Radek Büchner, Benjamin Vacek, Filip Ruta (vš. FC Viktoria Plzeň), Vojtěch Havelka (1.FK Příbram).

Záložníci: Jan Abrhám (1.FK Příbram), Matěj Kodeš (FK Teplice), Patrik Filippov (FTA Praha), Filip Růžička (FC Viktoria Plzeň), Matyáš Kubrycht (FC Viktoria Plzeň), Tomáš Kocour (FK Mladá Boleslav), Jiří Panoš (FC Viktoria Plzeň), František Bakrlík (FK Teplice), Kryštof Štípek (Slavia Karlovy Vary), Samuel Klieštík (FK Mladá Boleslav), Jan Lavička (FC Viktoria Plzeň), Matěj Kulhánek (FK Ústí nad Labem).

Útočníci: Maxim Magada (FK Mladá Boleslav), Aleš Březina (FK Teplice), Matyáš Putera (FK Baník Sokolov).

Náhradníci:

• Obránci: Lukáš Mráz (FK Ústí nad Labem), Adam Vlček (FK Teplice), Filip Arnošt (FC Viktoria Plzeň).
  • Záložník: Josef Port (FK Teplice).
  • Útočník: Tobias Vaňkát (FTA Praha).

Další tři výběrové kempy jsou na programu v říjnu.

Foto zleva: Matěj Kodeš ( žluté rukávy ), Matěj Matkovič, Aleš Březina, František Bakrlík, Adam Vlček, Josef Port.