Vojtěch Zárybnický míří na tréninkový program do Portugalska

Obránce teplického dorostu U19 Vojtěch Zárybnický míří na měsíční tréninkový program do Lisabonu, kde bude během celého dubna probíhat ve spolupráci Benfiky Lisabon a Coerver Coaching Benfica Elite Internationa Development Program pro vybrané hráče ročníků narození 1999 až 2004. Hráče pro tento program vybírá a doporučuje Benfice Coerver Coaching po celém světě, letošního ročníku se kromě Zárybnického, který je jediným zástupcem České republiky, budou účastnit také zástupci z Brazílie, Kanady, Tunisu, Švýcarska, Jižní Afriky, Skotska a dalších zemí.

Tréninkový kemp povedou trenéři Benfiky Lisabon a bude probíhat v Caixa Futebol Campus, což je tréninkové centrum Benfiky Lisabon. Kromě tréninkového programu čeká na hráče také běžný program pro členy akademie Benfiky, jako je například studium, regenerace a další. Kromě toho odehrají také šest až sedm přátelských zápasů a v neděli navštíví nejprestižnější portugalský zápas Benfika Lisabon - FC Porto.