Víkendový program teplických dorostů

TENTO VÍKEND NABÍZÍ FANOUŠKŮM ŽLUTOMODRÝCH OPĚT ZAJÍMAVOU PODÍVANOU. NEJSTARŠÍ DOROST U19 HRAJE JIŽ V PÁTEK NA HŘIŠTI ZBROJOVKY BRNO A MLADŠÍ DOROSTY U16 A U17 HOSTÍ V SOBOTU V DOMÁCÍM PROSTŘEDÍ STADIONU NA STÍNADLECH PRAŽSKOU SPARTU.

V pátek 12.5. nejstarší dorost FK TEPLICE U19 v rámci 29.kola I.Celostátní ligy staršího dorostu zajíždí na hřiště fotbalového klubu z moravského hlavního města - týmu FC ZBROJOVKA BRNO.

Svěřenci trenérů Václava Budky a Petra Růžičky touží po mistrovských bodech díky kterým by rádi vystoupali do klidnějšího středu ligové tabulky. Domácí Zbrojovka vedená hlavním trenérem Stanislavem Vajčnerem je pouze o jediný bodík za teplickými Skláři a stejně jako hosté potřebuje získávat další. Utkání na přírodním trávníku areálu MěFS Srbrská v Brně s výkopem ve 13:00 řídí jako hlavní rozhodčí pan Josef Černý a na čarách mu budou asistovat pánové Dalibor Černý a Vítězslav Buček.

Dorostenci FK TEPLICE U17 pod vedením trenérského tria Ladislav Jamrich, Radim Laibl a Vladimír Köck v sobotu 13.5. dopoledne hostí na Stínadlech  hráče nejúspěšnějšího českého fotbalové klubu - týmu AC SPARTA PRAHA. Žlutomodří změří síly s týmem letenského kouče Ericha Brabce v mistrovském utkání 23.kola elitní skupiny A České ligy staršího dorostu kategorie U17. Utkání má výkop již dopoledne v 10:15 na přírodním trávníku hřiště číslo 2 areálu stadionu na teplických Stínadlech a povede ho trojice arbitrů Tomáš Baum, Karel Stejskal a Marek Doležal.

Mladší dorost FK TEPLICE U16 vedený trenéry Jaroslavem Kolínkem a Martinem Novákem hostí stejně jako teplická sedmnáctka tým AC SPARTA PRAHA. Duel 23.kola elitní skupiny A České ligy mladšího dorostu kategorie U16 mezi nejmladšími dorostenci Teplic a týmem pražské Sparty hrajícím pod taktovkou kouče Davida Holoubka má výkop ve 12:30 na přírodním trávníku hřiště číslo 2 areálu stadionu Na Stínadlech.

Přijďte i Vy podpořit teplické dorosty v domácím prostředí v cestě za dalšími ligovými body.

- 29.kolo I.Celostátní ligy staršího dorostu U19 -

FC Zbrojovka Brno    vs.   F K  T e p l i c e