Víkendový program dorostů FK Teplice

V sobotu 1.4. nejstarší teplický dorost v rámci 23.kola I.Celostatní ligy staršího dorostu kategorie U19 zajíždí na hřiště aktuálně druhého týmu tabulky - západočeského fotbalového klubu FC VIKTORIA PLZEŇ.

Svěřenci trenérů Václava Budky a Petra Růžičky, kteří minulý víkend doma podlehli ostravskému Baníku, by rádi navázali na výkon v Olomouci a pokusí se přivézt z horké plzeňské půdy mistrovské body. Plzeňská Viktoria na jaře navazuje na výborné výkony z podzimní části ligové soutěže a momentálně jí patří stříbrná pozice se ziskem 42 bodů a s pouze 4 bodovou ztrátou na vedoucí pražskou Spartu. Na jaře plzeňská devatenáctka odehrála zatím čtyři utkání s bilancí 2 - 1 - 1 a s aktivním skóre 8:4. Utkání na přírodním trávníku fotbalového areálu v Luční ulici v Plzni má výkop tradičně v 11:00 a řídí ho jako hlavní rozhodčí pan Viktor Paták se svými asistenty pány Ondřejem Žákem a Radkem Schveinertem.

Teplická sedmnáctka trenérů Jamricha, Laibla a Köcka již ve čtvrtek 30.3. zajíždí na hřiště severočeského rivala - týmu FK JABLONEC. Oba mančafty spolu změří síly v předehrávce 17.kola elitní skupiny A České ligy staršího dorostu kategorie U17. Utkání má výkop ve 12:45 na umělém trávníku fotbalového areálu ZŠ Mozartova v městské části Mšeno v Jablonci nad Nisou a povede ho trojice arbitrů Vít Šťastný, Martin Linhart a Pavel Ouředník.

Teplická šestnáctka vedená trenéry Jaroslavem Kolínkem a Martinem Novákem zajíždí společně s teplickou sedmnáctkou také na hřiště FK JABLONEC. Duel 17.kola elitní skupiny A České ligy mladšího dorostu kategorie U16 mezi nejmladšími dorostenci Jablonce a Teplic má výkop v 15:00  na UMT ZŠ Mozartova v Jablonci.

Přijďte i Vy podpořit teplické dorosty v cestě za dalšími ligovými body.

- 23.kolo I.Celostatní ligy staršího dorostu U19 -

FC Viktoria Plzeň   vs.   F K  T e p l i c e