Vedení klubu besedovalo s fanoušky

​V rámci dnešního dne otevřených dveří proběhla také beseda fanoušků s ředitelem klubu Ing. Petrem Hynkem, hlavním trenérem Danielem Šmejkalem a manažerem marketingu a PR Martinem Kovaříkem. Na besedu dorazilo do press centra stadionu na Stínadlech přibližně čtyřicet zvědavých fanoušků, kteří s vedením besedovali více než hodinu.

Celá trojice nejprve všechny přítomné přivítala. "Jsem moc rád, že se nás sešlo k této besedě tolik a věřím, že vás v nové sezóně potěšíme mnohem víc než v té minulé," řekl úvodem ředitel klubu Petr Hynek.

Dotazů bylo během více než šedesáti minut mnoho. Točily se například kolem posil, které do Teplic přišly nebo by ještě přijít mohly. "Stále plánujeme přivést ještě dva hráče, přestupní termín nekončí prvním ligovým kolem, takže čas ještě stále máme, ale samozřejmě bychom tu ty hráče chtěli mít co nejdříve," odpověděl trenér Daniel Šmejkal.

Fanoušky také zajímaly informace kolem skladby utkání v letní přípravě. "Letní příprava už při mém příchodu byla naplánována, takže ji nešlo moc měnit, protože týmy ji dávají dohromady přibližně dva měsíce dopředu. Samozřejmě bychom jedno až dvě těžší utkání přivítali, ale připravovali jsme se v domácích podmínkách, tak k těmto zápasům nedošlo," osvětlil Daniel Šmejkal. Petr Hynek ho doplnil: "Přivézt významnější zahraniční tým do Teplic je finančně poměrně náročná záležitost. Možnost zápasu tak je jedině na zahraničním soustředění a na to tým v letošní ani v předchozích přípravách v létě nezamířil."

Fanoušky také zajímalo v jaké sestavě nastoupí tým v pátečním prvním ligovém utkání na hřišti Dukly. "Ještě tam máme nějaké otazníky, ale už se nám to směrem k utkání samozřejmě rýsuje," prozradil nový teplický kouč. "Samozřejmě také vím o bilanci, kterou na Julisce máme, ale věřím, že tuto sérii dokážeme prolomit," přál si Šmejkal.

Celá beseda pak skončila vzájemným přáním úspěšné sezóny, tu tepličtí odstartují právě v pátek od 18:00 na Julisce. Doma se poprvé představí v neděli 7. srpna od 19:00 proti pražské Spartě.