Ve středu vyzveme v prvním přátelském zápase Písek

Teplický tým zítra od 16:30 čeká první prověrka v zimní přípravě, v rámci soustředění v Písku se střetne s domácím třetiligovým týmem. "Je za námi dlouhá pauze, takže je pro nás každé přípravné utkání důležité, abychom se dostali do zápasového rytmu. Bude také důležité, aby se nikdo nezranil, ale rozhodně budeme chtít vidět dobrý výkon," říká směrem k zápasu teplický kouč Daniel Šmejkal.

Písek je po podzimní části Fortuna ČFL na devátém místě tabulky s šestadvaceti body. Nejlepším střelcem týmu byl na podzim Miroslav Slepička, ale ten do středečního duelu určitě nezasáhne, protože je momentálně na testech v Příbrami. Stejně jako on zaznamenali šest branek také Filip Řezáč a Antonín Presl.

Zápas se hraje ve středu 10. ledna od 16:30 na umělé trávě ve sportovním areálu v Písku.