21.kolo | 18.3.2017 | Na Stínadlech, Teplice
FK Teplice - 1.FK Příbram
15:00
16.3.2017 | Redakce

V sobotu se na Stínadlech utkáme s Příbramí

Video

Po výtečném výkonu na Slavii, který ale bohužel body nepřinesl, budou hrát Teplice v sobotu od 15 hodin další zápas ePojisteni.cz ligy, v pořadí už jednadvacátý této sezóny. V AGC aréně Na Stínadlech je čeká poslední Příbram, která je stále ve hře o udržení v naší nejvyšší fotbalové soutěži.

„Proti Slavii jsme neměli co ztratit, nikdo od nás nic nečekal. Teď přijede Příbram, která hraje o život. My budeme muset hrát do plných. Jsme favorit, víme to. Budeme chtít Příbram skolit!“ tvrdí Tomáš Vondrášek, krajní obránce Teplic

Utkání v Edenu podle něho bylo pro žlutomodré jakýmsi odrazovým můstkem. „Teď od nás budou fanoušci čekat, že tak budeme hrát pořád. Je to závazek. My si ale hlavně dokázali, že ten fotbal hrát umíme. Musíme to teď potvrzovat hlavně doma,“ říká.

Odrazový můstek postavila také Příbram, a to domácí výhrou nad Hradcem Králové. Díky ní na dně tabulky dýchá a i nadále může snít o příštím ročníku ePojisteni.cz ligy. „Kdybychom nevyhráli, můžeme na našem hřišti už zasadit brambory,“ tvrdil autor vítězné branky Příbrami Tomáš Pilík. Obránce Jaroslav Tregler také věří, že Středočeši ligu zahrání: „Nic není ztraceno!“ burcuje své spoluhráče před utkáním Na Stínadlech. „Těch pět bodů, které ztrácíme na záchranu, se dá určitě dohnat. Musíme být koncentrovaní na sto procent,“ přidává.

„Pro nás je povinnost vyhrát. Nejen vzhledem k postavení v tabulce, ale také vzhledem k tomu, že chceme hrát nahoře. Musíme co nejdřív rozhodnout!“ nepřipouští Jan Vošahlík, jenž v Edenu odehrál výborné utkání, žádný kompromis.

Teplice mají Příbrami co vracet, vždyť u Litavky na podzim prohrály 2:3, když ještě pár minut před koncem 2:1 vedly! „Chtěli bychom, aby v hledišti bylo co nejvíc lidí. Na Slavii jsme viděli, že když je hodně fanoušků, tak to hned jinak vypadá. Pomůže nám každý člověk,“ zve do hlediště Vondrášek.

Přijďte fandit i vy!

Bonusový klub permanentkářů Bonusový klub permanentkářů