V sobotu přijede do AGC Arény Plzeň

Čtvrtý domácí zápas, čtvrtý atraktivní soupeř! Teplice čeká znovu báječná fotbalová podívaná, po Spartě, Mladé Boleslavi a Slavii přijede v sobotu mistrovská Viktoria Plzeň! V AGC Aréně Na Stínadlech se bude hrát od 20.15 hodin.

„Na Plzeň se moc těšíme, bude to opět zajímavý zápas. Chtěl bych pozvat diváky. Čím víc nám jich na stadionu bude držet palce, tím to bude pro nás lépe,“ obrací se na fanoušky Daniel Šmejkal, trenér žlutomodrých.

O atraktivitě duelu nepochybuje ani Tomáš Grigar, brankář Sklářů. „Hraje se v sobotu večer pod světly, už nebude vedro. Takové počasí nahrává dobrému fotbalu. Na atraktivní soupeře chodí na Stínadla vždy hodně fanoušků, hraje se pak úplně jinak. Těším se!!

Tepličtí mají před utkáním s Plzní hned několik cílů: zlepšit defenzivu, pokračovat ve zlepšené ofenzivní činnosti a bodovat. Plzeň totiž neporazili už pět zápasů. „Jednou ta série musí skončit, tak doufám, že skončí už v sobotu,“ přeje si Grigar. „Na začátku sezony jsme se chlubili dobrou defenzivou, ale v posledních třech poločasech jsme dostali pět gólů. Musíme to zlepšit. Chceme urvat nějaké ty body a nedostat branku,“ přidává gólman, který čtyři prvoligové duely v nové sezoně odchytal bez inkasovaného gólu.

Plzeň je v tabulce po sedmi kolech na třetí příčce, zároveň také hraje základní skupinu Evropské ligy. Naposledy hrála soutěžní utkání ve středu v Hlučíně, kde v rámci 3. Kola MOL Cupu zvítězila jasně 7:0. Viktorka má v lize tři dvougólové střelce: Tomáše Hořavu, Jana Kopice a Michala Ďuriše. Jan Kopic je zároveň nejtrestanějším mužem party kouče Pivarníka – viděl už jednu červenou a pět žlutých karet. Jen pro srovnání – Admir Ljevaković, který je na Stínadlech proslulý sběrem karet, zatím obdržel v tomto ročníku pouhé dvě

V minulém ročníku naší nejvyšší soutěže Teplice doma s Plzní remizovaly 2:2.

Přijďte v sobotu večer do AGC Arény Na Stínadlech fandit Teplicím! Proti Plzni budou potřebovat vaše hlasivky!