V sobotu opět vyjde ŽLUTÁ MODRÁ

V sobotu bude opět v prodeji po zimní pauze vydání magazínu ŽLUTÁ MODRÁ, tento magazín se bude tradničně prodávat ve fanshopu. ŽLUTÁ MODRÁ bude za klasickou cenu 20 Kč v prodeji v hlavním fanshopu v prostorech bývalého autosalónu vlevo od vchodu D na stadionu a také ve stánku fanshopu na ochozu jižní tribuny. Hlavní fanshop je otevřen dvě hodiny před utkání a zavírat bude až po konci zápasu.

V novém vydání magazínu ŽLUTÁ MODRÁ najdete informace z předsezónní tiskové konference, souhrn výsledků ze zimní přípravy a také informace a ohlasy prvního jarního kola v Jablonci. V sekci mládeže pak najdete velký článek o Štěpánu Vachouškovi, který od nového roku působí jako patron dorosteneckých mužstev a velmi čile se zapojuje také do jejich tréninků, chybět nebude ani plakát Jakuba Hory nebo další zajímavé články o historii od historika klubu Pavla Nohála.

Doražte tedy v sobotu v 18:30 na utkání FK Teplice - FC Baník Ostrava.