V sobotu opět vychází ŽLUTÁ MODRÁ

V sobotu bude opět v prodeji další vydání magazínu ŽLUTÁ MODRÁ, tento magazín se bude tradničně prodávat ve fanshopu. ŽLUTÁ MODRÁ bude za klasickou cenu 20 Kč v prodeji v hlavním fanshopu v prostorech bývalého autosalónu vlevo od vchodu D na stadionu a také ve stánku fanshopu na ochozu jižní tribuny. Hlavní fanshop je otevřen dvě hodiny před utkání a zavírat bude až po konci zápasu.

V novém vydání magazínu ŽLUTÁ MODRÁ najdete rozhovor s Patrikem Žitný, informace z předchozích ligových zápasů nebo článek o reprezentantech z teplických řad. V sekci mládeže pak najdete představení dalšího mládežnického týmu, chybět nebude ani okénko z historie od historika klubu Pavla Nohála a plakát Alexe Krále.

Doražte tedy v sobotu v 18:00 na utkání FK Teplice - AC Sparta Praha.