V neděli přijede na Stínadla pražská Bohemka

Tři kola před koncem ePojisteni.cz ligy Teplice stále pomýšlejí na Evropu! Náskok na čtvrté místo, které do ní zajistí vstupenku, a které nyní okupuje Mladá Boleslav, je sice čtyřbodový, ve hře je ale stále ještě devět bodů, stát se tedy může všelicos! O tom, jak to s akciemi Sklářů bude po víkendu, napoví domácí zápas s pražskými Klokany, který se na Stínadlech bude hrát v neděli od 18.30 hodin.

„Šance na Evropu žije. Boleslav má těžký los, myslím si, že bude ztrácet. My máme naopak dva zápasy doma,“ uvědomuje si stoper teplického mužstva Michal Jeřábek, zároveň ale upozorňuje, že „s každým se dá vyhrát, ale taky prohrát!“ Podle něj nebudou Klokani lehkým soustem. „Na jaře se jim moc nedaří, hrajou ale o záchranu, odevzdají u nás maximum. Navíc jsme si u nich na podzim ověřili, že kromě nasazení umí hrát i technický fotbal. Bude to s nima těžké, ale jsme doma, musíme to zvládnout za tři body!“

Bohemians na jaře skórovali pouze pětkrát, i proto jsou v lize týmem, který dal nejméně branek. Aktuálně drží sérii tří zápasů bez vítězství. Naposledy podlehli doma v derby 1:3 Slavii. „Nevyvarovali jsme se chyb, proto jsme v zápase nemohli ani na chvíli reálně uvažovat nad vítězstvím,“ vystihl trenér Klokanů Martin Hašek velký problém Pražanů. Hrubky totiž kupí poměrně často, úkolem Teplic proto bude dostat hosty co nejvíc pod tlak, aby chyby v podání zelenobílých přišly.

K tomu, aby se Severočechům co hrálo nejlépe, však potřebují co největší podporu svých fanoušků v hledišti. Dá se totiž čekat, že s Bohemkou dorazí na Stínadla velký počet jejich přívrženců. „Já doufám, že si naši fanoušci najdou cestu na stadion v co nejhojnějším počtu a že nám pomůžou získat tři body,“ zve k návštěvě utkání 28. kola Jeřábek.