V badmintonovém turnaji triumfovala dvojice Hora - Vachoušek

Ve středu dopoledne si to tepličtí hráči rozdali mezi sebou v badmintonovém turnaji, skvělé zázemí jim k tomu poskytl partner klubu Arena 68, kde hráči mohli využít hned osm badmintonových kurtů.

Ve dvouhodinovém turnaji se nakonec z vítězství radovala dvojice Jakub Hora - Štěpán Vachoušek, která ve finále zdolala poměrem 21:15 dvojici Davor Kukec - Michal Jeřábek. "Bylo to fajn zpestření, na badminton chodíme s Davorem, i dalšími spoluhráči občas i v našem volnu, takže to pro nás nebylo nic nového, jen škoda té finálové prohry," říkal poražený finalista Jeřábek.

Už zítra teplické áčko dokončí blok doplňkových sportů druhým hokejovým kláním "staří" - "mladí", které se hraje od 12:30 na bílinském zimním stadionu. "Budeme chtít starým vrátit porážku z prvního zápasu a zvítězit," burcuje své spoluhráče obránce Michal Jeřábek.