V SOBOTU 27.8. OD 13:00 MU V LIBERCI

V sobotu 27.8. odehrajeme od 13:00 mistrovské utkání České ligy mladšího dorostu U17 A, kdy v rámci 3.kola zajíždíme na hřiště týmu FC SLOVAN LIBEREC.

Utkání bude odehráno na přírodním trávníku Městského stadionu v libereckém Sportparku, ulice Jeronýmova 570/22, PSČ 460 07, Liberec 7.

Mapu Městského stadionu v libereckém Sportparku najdete ZDE.

GPS souřadnice Městského stadionu v Liberci: 50°75´39.550"N, 15°04´81.197"E

Plánovač trasy z teplických Stínadel do Sportparku Liberec najdete ZDE.

Nominace FK Teplice U17 na mistrovské utkání s FC Slovan Liberec: bude hráčům oznámena po skončení pátečního tréninku na Stínadlech ( ! )

Po skončení ligového utkání je pro hráče objednán oběd na 16:00 v Restauraci Stadion přímo v areálu Městského stadionu v libereckém Sportparku ( Polévka: Kuřecí vývar, Hlavní jídlo: Kuřecí řízek a šťouchané brambory ).

Sraz nominovaných hráčů je v sobotu 27.8. ráno v 9:15 na recepci stadionu na Stínadlech. Odjezd autobusem společně s hráči FK Teplice U16 je v 9:30. Předpokládaný návrat zpět na teplická Stínadla je cca mezi 19:30 až 20:00.

Mistrovské utkání týmů U16 Liberec vs. Teplice má výkop v 15:00 hodin ( ! )

Hráči, kteří pojedou přímo do Liberce s rodiči mají sraz u kabin libereckého Sportparku nejpozději v 11:45 a budou s dostatečným časovým předstihem o této skutečnosti informovat SMS zprávou vedoucího mužstva. Děkujeme za pochopení.

Foto: MĚSTSKÝ STADION - SPORTPARK LIBEREC

Hráči si na sebe vezmou : vycházkový set UMBRO - šortky, mikinu s kapucí a tričko UMBRO. Sebou nezapomenout : mikinu, šusťákovou bundu, bavlněné tričko UMBRO, termoprádlo, chrániče holení a kotníků, úchyty chráničů v barvě stulpen ( žluté a bílé ), obuv vhodnou na přírodní trávu - kvalitní lisovky ( FG ) a také lisokolíky ( SG-PRO ), dále věci na koupání ( pantofle, ručník a sprchový gel ), pití, svačinu včetně ovoce a zeleniny a také proteinovou tyčinku na rychlé doplnění energie.