Už sobotu začíná Česká fotbalová liga žen!

O víkendu startuje ČFLŽ. V 1. kole se ženské A mužstvo poprvé představí fanouškům v Bystřanech, kde vyzve od 14h DFK Bohemians 1905. Tento úvodní duel bude zajímavý, jelikož oba týmy jsou nováčci této soutěže. Kluby mezi sebou ještě doposud neodehrály žádné utkání, a proto tento zápas bude pro oba celky premiéra. Jak Bohemians, tak Teplice budou chtít vstoupit do nové sezóny a získat tři body.

„ Jako nováček české fotbalové ligy, bychom se spokojily s umístěním do pátého místa, ale určitě chceme bojovat o přední příčky. Hned na úvod soutěže jsme dostaly Bohemians 1905 a protože hrajeme doma, tak doufám, že i s podporou fanoušků tento zápas vyhrajeme.” řekl trenér ženského A-týmu Robert Borosch.

A proto nenechte si ujít sobotní duel našich žen a přijďte je podpořit k zisku tří bodů!