U19 je na turnaji v Holandsku ve finále !

Vynikajícího úspěchu dosáhla teplická devatenáctka na mezinárodním turnaji Internationaal Jeugotoernooi v městečku Leusden u  holandského Utrechtu, když se probojovala až do samotného finále.

Svěřenci trenérů Ladislava Jamricha a Jaroslava Kolínka dnes dopoledne porazili v semifinále čtyřnásobného belgického šampiona - fotbalový klub KV MECHELEN. Po uplynutí řádné hrací doby skončilo utkání bezbrankovou remízou a tak se rozhodovalo až ze značky pokutového kopu. Tepličtí nakonec prokázali pevné nervy a přesnější mušku a po výsledku 8:7 se mohli zaslouženě radovat z postupu do finále.

Ve finálovém duelu o triumf v 16.ročníku Internationaal Jeugotoernooi 2017 se dnes od 15:30 Žlutomodří střetnou s vítězem druhého semifinále dánským ODENSE BOLDKLUB, které přehrálo holandský FC GRONINGEN jednoznačným skóre 3:0.

- 16e Internationaal Jeugdtoernooi van Roda´46 - Plaatsen 1/2 -

ODENSE BK  DK   versus   FK TEPLICE  CZ

ODENSE BOLDKLUB je dánský fotbalový klub sídlící v městě Odense na ostrově Fyn. Klub vznikl v roce 1887 původně jako kriketový Odense Cricketklub. V roce 1889  byla k existujícímu klubu připojena tenisová a fotbalová sekce a jako celek byl klub přejmenován na Odense Boldklub. Tým pravidelně hraje v nejvyšší domácí soutěži Dánska SAS LIGAEN, v dánském Poháru a také v mezinárodních soutěžích. Největší úspěchy měl v 70. a 80. letech 20. století. Odense BK je trojnásobným mistrem Dánska, pětinásobným vítězem poháru Dánska a v roce 2006 získalo triumf v evropském INTERTOTO CUPU.