U19: FK Teplice vs. TJ Krupka muži 3:1

V pátek odpoledne od 17:00 se teplická devatenáctka střetla pod umělým osvětlením na UMT Anger v teplických Trnovanech s týmem mužů TJ Krupka. Žlutomodří svěřenci trenérů Václava Budky a Petra Růžičky dokázali zvítězit 3:1, když o výsledku utkání rozhodli třemi brankami již v úvodním poločase.

Jak utkání viděl hlavní trenér teplických pan Václav Budka: "První poločas byl slušně odehraný, když jsme se snažili získávat míč na polovině soupeře a dali branky po slušně vypracovaných akcích. Druhý poločas už to nebylo ono. Ztratili jsme tempo hry a soupeře pustili do hry. Celkově to byl slušný zápas."

Hodnocení utkání slovy záložníka Lukáše Svobody: "První poločas se nám podařil. Dobře jsme soupeře presovali a byla vidět velká chuť do utkání. Z povedených akcí jsme dali tři góly. Jediná škoda byl inkasovaný gól v závěru poločasu. Druhý poločas z naší strany nebyl tak aktivní, ztratili jsme tempo z prvního poločasu. Celkově si myslím, že jsme odehráli slušný zapas."

Hodnocení utkání slovy útočníka Lukáše Čisára: "Myslím si, že do zápasu jsme šli s chutí. V prvním poločase jsme dobře kombinovali, drželi míč a vytvořili si šance. Docela dobře jsme presovali, mluvili jsme na sebe. Ve druhém poločase jsme drželi míč, ale vytvořili si málo brankových příležitostí. Podle mě s předvedenou hrou můžeme být spokojeni. A chtěl bych ještě jednou popřát Vepřákovi: Všechno nejlepší kámo, hlavu hore bráško ❤❤❤."

FK TEPLICE U19 - TJ KRUPKA MUŽI

3:1 (3:1)