U19: FK Teplice vs. SK Slavia Praha 0:4

FK Teplice U19 versus SK Slavia Praha U19 0:4 (0:1)

Branky SK Slavia Praha U19 :

15´- Valenta - 0:1,

50´- Čvančara - 0:2,

63´- Havránek - 0:3,

90´- Macháček - 0:4.

Rozestavení FK Teplice U19 : 4 - 2 - 3 - 1

Sestava FK Teplice U19 : Nejedlý - Vobecký ( 65.Ondrášek ), Vyleta, Schettl - Knapík ( 56.Frána ), Kokeš © - Vepřovský, Kováč, Šilhan ( 77.Radosta ) - Kormunda.

Realizační tým FK Teplice U19 : Pekař Jakub - hlavní trenér, Budka Václav - asistent, Záveský Zbyněk - vedoucí.

• Ofsajdy 3:0 ( 2:0 ).

Rozhodčí: Černý Ondřej - Kyncl Tomáš, Plzák Daniel.

Diváci : 150

Žluté karty : - - - .

Komentář k utkání : " Teplická devatenáctka hostila v úterní dohrávce mistrovského utkání 1.kola I.Celostátní ligy staršího dorostu U19 na stadionu FK Duchcov pražskou Slavii. O tom, že všechny body si odvezou Sešívaní rozhodla jejich skvělá produktivita podpořená důrazem a přesností v zakončení. Teplické Skláře dnes bohužel koncovka zradila, když nedokázali proměnit ani jednu z celkem 5 vyložených brankových příležitostí. Hosté se ujali vedení již v 15.minutě po přesné hlavičce Valenty - 0:1. Domácí mohli srovnat již o 2 minuty později, když Kováč přesným centrem našel ve vápně Schettla, jehož hlavička jen o několik centimetrů minula pravou tyč branky slávisty Svítila. Do další nadějné příležitosti se dostal v 35.minutě rychlonohý levý bek Sklářů Jakub Matkovič, který z levé strany prudkou střelou po zemi překvapil hostujícího brankáře, kterému míč vypadl z rukou a jen těsně minul levou tyč. V úvodu druhého poločasu se domácí ze všech sil pokoušeli o vyrovnání, ale bohužel již v 50.minutě zbytečná chyba v rozehrávce nabídla vyloženou šanci hostujícímu ostrostřelci Čvančarovi, který se v podobných situacích nemílí - 0:2. Hned o minutu později potvrdil zmar domácích v další vyložené šanci Vojta Šilhan. Pak už ale Slavia převzala otěže utkání pevně do svých rukou a v 63.minutě rozhodl o osudu dnešního duelu slávistický záložník Havránek - 0:3. Domácí i přes nepříznivý vývoj skóre neskládali zbraně a snažili se alespoň o vstřelení čestného gólu. V 69.minutě k němu měl blízko střídající Ondřej Frána, který ze dvou metrů jen nastřelil hostujícího brankáře Svítila. V 90.minutě vstřelil další branku hostů kapitán Slavie David Macháček - 0:4. I přes čtyřbrankové manko se domácí ještě jednou v posledních vteřinách utkání ocitli ve vyložené šanci forvardem Patrikem Ondráškem, který střílený centr Radosty z levé strany tečoval jen těsně vedle pravé tyčky slávistické branky. "

Fotoalbum z mistrovského utkání s SK SLAVIA PRAHA U19 prohlížejte ZDE.