U19: FK Teplice vs. FK Viktoria Žižkov 9:0

NEJSTARŠÍ TEPLICKÝ DOROST U19 SI V ÚVODNÍM PŘÍPRAVNÉM UTKÁNÍ NOVÉHO ROKU 2017 JEDNOZNAČNÝM SKÓRE 9:0 PORADIL SE SVÝMI VRSTEVNÍKY Z VIKTORIE ŽIŽKOV.

Svěřenci trenérů Václava Budky a Petra Růžičky odehráli povedené utkání, ve kterém vstřelili 9 nádherných branek.

Dle slov trenéra Budky byla na týmu znát únava po náročném soustředění v Roudnici nad Labem, ale i přesto si žlutomodří se svým dnešním soupeřem poradili bez větších problémů a z plné zimní přípravy předvedli v domácím prostředí na UMT Anger velmi slušný výkon.

F K   T e p l i c e   -   FK Viktoria Žižkov

Branky FK Teplice:  3x Frána, 2x Kotrba, Svoboda, Kormunda, Vobecký, Kodad.

Hodnocení utkání slovy opory týmu Michala Šimečka: „ Já si myslím, že jsme dnešní utkání zvládli velmi slušně, soupeře jsme do mnoha šancí nepustili a po obrovském množství našich příležitostí mohl zápas skončit i vyšším rozdílem skóre. Dle mého názoru bylo slušné i nasazení a bojovnost našeho mužstva a je jen škoda, že nás Žižkov nedokázal více prověřit.“

Hodnocení utkání slovy záložníka a reprezentanta do 18-ti let Jakuba Kokeše: „ V dnešním zápase jsme soupeře jasně přehrávali a vytvořili si spoustu šancí. Podařilo se nám jich také dost úspěšně proměnit v gól. Žižkov jsme dnes nepustili do téměř žádné vážnější akce a když už ano, tak po naší individuální chybě. Líbila se mi dnes práce našich útočníků v úvodním poločase a vyzdvihl bych výkon mých spoluhráčů Kodada a Vepřovského.“