U19: FK Dukla Praha vs. FK Teplice 4:6

V sobotu dopoledne se teplická devatenáctka střetla na UMT ZŠ Mikulova v Praze - Chodově s domácím týmem FK Dukla Praha U19. Žlutomodří svěřenci trenérů Václava Budky a Petra Růžičky nakonec dokázali zvítězit 6:4.

Jak utkání viděl hlavní trenér teplické devatenáctky pan Václav Budka: "V zápase s Duklou se nám nepodařil úvod utkání, kdy domácí dominovali v kombinaci a pohybu. Když naši hráči pochopili, že musí také více běhat, hned se to projevilo na naši hře. Do poločasu jsem dali 4 branky a to nás lehce uspokojilo. Druhý poločas byl v naši režii, ale přesto jsme si nechali dát laciné branky."

Hodnocení utkání slovy střelce jedné z šesti teplických branek Josefa Kotrby: "Myslím si, že můžeme být spokojeni s hrou do ofenzivy, kde jsme dokázali vstřelit 6 branek a měli jsme dost šancí ještě navýšit výsledek. S hrou do defenzivy zčásti být spokojeni nemůžeme, protože jsme po druhé za sebou dostali víc jak 3 góly a to je moc. Ve dvou posledních zápasech jsem klukům ani já moc nepomohl."

Hodnocení utkání slovy teplického brankáře Luďka Němečka: "Nepodařil se nám úvod zápasu. Poté už jsme se více začali dostávat do hry, drželi míč a určovali tempo zápasu. Soupeř se snažil za každou cenu kombinovat a tím jsme ho několikrát potrestali. Myslím si, že zápas jsme zvládli dobře i přes narůstající únavu. Jako velké plus dnešního utkání vidím, že jsme vstřelili 6 branek."

FK DUKLA PRAHA U19 - FK TEPLICE U19

4:6 (1:4)