U19: FC Fastav Zlín vs. FK Teplice 3:1

V tradičním sobotním dopoledním čase odehrála teplická devatenáctka mistrovské utkání 19.kola I.Celostátní ligy staršího dorostu ve sportovním areálu Vlastislava Marečka na Vršavě proti domácímu týmu FC Fastav Zlín. Tři body nakonec zůstaly ve Zlíně, když o osudu utkání rozhodli dva pokutové kopy domácích v 62. a v 64.minutě, které proměnil zlínský Patrik Hellebrand.

Jak duel ve Zlíně viděl teplický forvard Patrik Ondrášek: "Do zápasu jsme nevstoupili tak jak jsme chtěli. Nechali jsme si dát gól po zbytečné chybě. Snadno jsme přicházeli o balón a potom nás stálo hodně sil ho vybojovat zpátky. Neměli by jsme se urážet jeden na druhého, to nám určitě nepomůže. Také nám chybí kvalitní finálová fáze, jsme v ní až moc zbrklý. Ale myslím, že jsme dnes byli Zlínu rovnocenným soupeřem."

Utkání očima teplického útočníka Vojty Šilhana: "V zápase nám chyběla osobní odvaha, rychlá kombinace a přesnost. Hodně přihrávek chodilo dozadu, a když už šly dopředu, letěly vzduchem. Dva góly jsme dostaly po našich zbytečných chybách, nicméně při pokusu hrát konstruktivně po zemi. Myslím si ale, že jsme dnes měli na to Zlín porazit.

- I.Celostatní liga dorostu U19 -

FC FASTAV ZLÍN  vs.  F K  T E P L I C E

3:1 (1:0)

Góly: 20´+ 62´PK + 64´PK HELLEBRAND (Zlín) - 47´PK ŠIMEČEK (Teplice)