U18: VOŠ Roudnice U19 vs. FK Teplice 1:5

PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ - STŘEDA 31.1.2018 - UMT F.A. POD LIPOU

VOŠ Roudnice U19      vs.         FK Teplice U18

1:5 (1:2)

Branky FK Teplice U18 :

04´ - Novák ( as.Dolejší ) - 0:1.

07´ - Dolejší ( as.Vopat ) - 0:2,

46´ - Zaspal ( as.Kányai ) - 1:3,

87´ - Šourek ( as.Kányai ) - 1:4,

90´ - Kányai ( as.Černý ) - 1:5.

Branka VOŠ Roudnice U19 :

VOŠ 27´ - # 10 ( penalta ) - 1:2.

Rozestavení FK Teplice U18 : 4 - 2 - 3 - 1

Sestava FK Teplice U18 : Košťál - Kafka, Burda, Zerner, Kányai - Novák, Dolejší - Vopat, Černý, Šourek - Zaspal.

Realizační tým FK Teplice U18 : Kolínek Jaroslav - hlavní trenér, Köck Vladimír - asistent, Novák Jaroslav - vedoucí.

Žluté karty :

Komentář Jaroslava Kolínka, trenéra FK Teplice U18: " Vstup do utkání nám vyšel úžasně, kdy jsme už v 7. minutě vedli 2:0. Asi jsme si mysleli, že to půjde samo. Místo toho, abychom soupeře zlomili a přidali další branky, přišlo podcenění, myšlenka, že se nám nemůže nic stát, neproměněné šance a naše hra se zbořila jako domeček z karet. Hráči Roudnice hráli obětavě a my se nebyli schopni prosadit. A když k tomu přičteme hrubku, kterou jsme vyrobili a soupeři darovali pokutový kop, tak poločasový stav byl 2:1. O poločase jsem byl dost nepříjemný a hráčům řekl hodně důrazně co chci změnit. Jsem rád, že to pochopili a druhý poločas vypadal jinak. Nemůžeme si dovolit takové výpadky a prostě musíme být schopni opakovat stejné výkony jako proti Krupce, jen tak můžeme v soutěži uspět ! "

Fotoalbum z přípravného utkání s VOŠ ROUDNICE U19 prohlížejte ZDE.