U18: FK Ústí n.Labem U19 vs. FK Teplice 2:1

FK Ústí n.L. U19       vs.       FK Teplice U18

2:1 (0:1)

Branky FK Ústí nad Labem U19 :

49´- Dobiáš D. ( Ústí ) - 1:1,

85´- Hudec B. ( Ústí ) - 2:1.

Branky FK Teplice U18 :

35´- Šmalcl M. ( přímý kop ) - 0:1.

Rozestavení FK Teplice U18 : 4 - 2 - 3 - 1

Sestava FK Teplice U18 : Nejedlý - Zerner, Burda ©, Náhlovský, Jirkovský - Novák, Lácha - Franc ( 78.Fabián ), Šmalcl, Dolejší ( 69.Šourek ) - Šilhan ( 57.Džuban ).

Realizační tým FK Teplice U18 : Růžička Petr - hlavní trenér, Novák Jaroslav - vedoucí.

Diváci : 100

Rozhodčí : Šimeček Libor - Vacek Jan, Teska Miroslav.

Žluté karty : 39´ Lácha J. ( Teplice ), 43´ Růžička J. ( Ústí ).

Komentář k utkání : " V dalším mistrovském utkání jsme zajížděli na hřiště devatenáctky FK Ústí nad Labem. Po dvou vyložených šancích domácích v úvodní polovině první půle se hostům podařilo ve 35.minutě nádhernou branku Šmalcla z přímého kopu získat vedení, které vydrželo do poločasového hvizdu rozhodčího Šimečka. Ústí od úvodních vteřin druhého poločasu bylo živější a nebezpečnější a již ve 49.minutě vstřelilo vyrovnávací branku, jejímž autorem byl agilní a důrazný forvard Dobiáš. Od té chvíle už bylo na hřišti pouze jedno mužstvo a to jednoznačně mužstvo domácích. Teplickým opět nelze upřít snahu, ale ta samotná k vítězství nestačí. Je potřeba také přidat mnohem více kvality v předfinální a finální fázi, přidat důraz, dohrávat osobní souboje a v neposlední řadě bojovat a hrát srdíčkem. Tyto atributy ale do konce utkání zdobily především domácí tým, který po tlaku nakonec rozhodl o svém jednobrankovém vítězství v 88.minutě, kdy po rohovém kopu skóroval hlavou kapitán Hudec - 2:1 pro Ústí. "

Fotoalbum z mistrovského utkání s FK Ústí nad Labem U19 prohlížejte ZDE.