U18: FK Teplice vs. SK Sigma Olomouc 2:1

PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ - SOBOTA 24.2.2018 - UMT ANGER V TEPLICÍCH

F K  T E P L I C E  U18      vs.      SK Sigma Olomouc  U18

2:1 (2:1)

Branky FK Teplice U18 :

03´ - Zaspal ( as.Kafka,Novák ) - 1:0,

25´ - Zaspal ( as.Novák ) - 2:1.

Branka SK Sigma Olomouc U18 :

OC 22´ - # 17 - 1:2.

Rozestavení FK Teplice U18 : 4 - 2 - 3 - 1

Sestava FK Teplice U18 : Košťál - Zerner, Burda, Náhlovský, Kányai - Černý, Dolejší - Kafka, Frána, Novák - Zaspal ( 26.Vopat ).

Realizační tým FK Teplice U18 : Kolínek Jaroslav - hlavní trenér, Köck Vladimír - asistent, Novák Jaroslav - vedoucí.

Žluté karty : ŽK 73´ - # 9 ( Olomouc ).

Komentář Jaroslava Kolínka, trenéra FK Teplice U18: " Hned ve třetí minutě se po průnikovce Nováka, ocitl za obranou hostí Kafka, který svůj samostatný nájezd, vyřešil přihrávkou na lépe postaveného Zaspala a my se brzy dostali do vedení 1:0. Olomouc byla velmi těžký a nepříjemný soupeř. Byla silnější na míči a vyhrávala většinu osobních soubojů. My se spoléhali na rychlé brejky, v kterých jsme díky Zaspalovi byli nebezpeční. Olomouci se po naší chybě podařilo vyrovnat, ale to trvalo jen tři minuty. Novák svou přihrávkou našel za obranou Zaspala a ten svým důrazem a rychlostí se podruhé gólově prosadil. Ke smůle se u toho zranil a musel vystřídat. V tu chvíli jsme museli vystřídat a přehodit postově některé hráče, čím jsme pro Olomouc už nebyli tolik nebezpeční. V poločase jsme si něco řekli, jak budeme ve druhém poločase hrát. Olomouc jsme nechali tvořit a my se snažili o větší procento vyhraných osobních soubojů a o poctivou defenzívu, tak aby nám soupeř nevstřelil branku, avšak s myšlenkou, že si počkáme na rychlý protiútok, z kterého budeme chtít utkání rozhodnout. Nic z toho se nestalo a i když Olomouc byla opticky a herně lepším týmem, my si vybojovali cenné vítězství."

Fotoalbum z přípravného utkání s SK SIGMA OLOMOUC U18 prohlížejte ZDE.