U18: FK Teplice vs. FK Jablonec U19 - 2:1

MISTROVSKÉ UTKÁNÍ - NEDĚLE 29.04.2018 - HŘIŠTĚ LEDVICE

FK Teplice U18      vs.      FK Jablonec U19

2:1 (1:1)

Branky FK Teplice :

37´ Kányai ( as. Dolejší ) - 1:1,

67´ Frána ( as. Zaspal ) - 2:1.

Branka FK Jablonec :

26´ Horáček ( Jablonec ) - 0:1.

Rozestavení FK Teplice U18 : 4 - 2 - 3 - 1

Sestava FK Teplice U18 : Košťál - Kafka, Burda, Náhlovský, Kányai (K) - Dolejší, Černý ( 88.Černý ) - Novák ( 46.Vopat ), Frána ( 79.Šmalcl ), Šourek - Zaspal.

Realizační tým FK Teplice U18 : Kolínek Jaroslav - hlavní trenér, Köck Vladimír - asistent, Novák Jaroslav - vedoucí.

Diváci : 80.

Rozhodčí : Talpáš Petr - Matas Martin, Davignon Jan.

Žluté karty : - - -

Komentář Jaroslava Kolínka, trenéra FK Teplice U18: " Na Jablonec jsme si věřili a chtěli jsme udělat vše, abychom konečně zlomili kletbu domácího hřiště v Ledvicích a poprvé zde získali tři body. Vstup do utkání byl z obou stran opatrnější, přesto na nás šla vidět větší snaha jít dopředu. Jablonec pozorně bránil a vyrážel k rychlým protiútokům. My měli brzy po standardce velkou šanci, ale Kányai hlavou míč dobře netrefil. Když už to vypadalo, že převezmeme otěže hry, udělali jsme první velkou chybu, kterou ještě Jablonec nepotrestal. Ale při druhé už se nemýlil a my prohrávali 1:0. Hned na to po další chybě a nešikovnosti našeho hráče v pokutovém území mohl rozhodčí zřejmě písknout pokutový kop, ale vyhodnotil to jinak a my tak stále prohrávali jen o jednu branku. To se změnilo až ve chvíli, kdy jsme po standardní situaci a důrazu Kányai srovnali a určili tak poločasový stav 1:1. Ve druhém poločase jsme byli o něco lepším týmem. Byla na nás vidět větší aktivita směrem dopředu a větší snaha vstřelit branku, ale Jablonec hrál velice pozorně a my se ne a ne dostat do nějaké šance. Což se nakonec jednou přece jen podařilo. Černý skvěle v souboji získal míč pro Zaspala, ten načasoval přihrávku za obranu kam si naběhl Frána a svůj samostatný nájezd bezpečně proměnil. Po vstřelené brance jsme se lehce zatáhli a své první tři body na domácím hřišti v Ledvicích do konce utkání ubojovali. "