U18: FK Teplice vs. FC Olympia HK U19 - 3:1

MISTROVSKÉ UTKÁNÍ - PÁTEK 30.3.2018 - ANGER UMT

FK Teplice U18      vs.      FC Olympia HK U19

3:1 (2:0)

Branky FK Teplice :

05´- Frána ( as. Náhlovský ) - 1:0,

19´- Novák ( as. Frána, Liška ) - 2:0,

85´- Šmalcl ( as. Černý ) - 3:1.

Branka FC Olympia Hradec Králové OLYHK :

OLYHK 68´- Nemeš ( Olympia ) - 2:1.

Rozestavení FK Teplice U18 : 4 - 2 - 3 - 1

Sestava FK Teplice U18 : Košťál - Kafka, Zerner, Náhlovský, Kányai (K) - Dolejší, Novák - Šourek ( 56. Šmalcl ), Černý, Liška ( 59. Matkovič ) - Frána.

Realizační tým FK Teplice U18 : Kolínek Jaroslav - hlavní trenér, Köck Vladimír - asistent, Novák Jaroslav - vedoucí.

Diváci : 50.

Rozhodčí : Krupka Pavel - Karrmann Milan, Beneš Karel.

Žluté karty: - - -

Komentář Jaroslava Kolínka, trenéra FK Teplice U18: " Podobné utkání jako s Admirou jsme odehráli i s Olympií Hradec Králové. Už v 5.minutě se po skvělé předvídavosti prosadil Frána. A opět místo toho, abychom se uklidnili a hráli s větším sebevědomím, jsme působili nervózně a pod tíhou výsledku jsme kazili jednoduché míče a soupeře tak dostávali do hry. Olympie hrála velice sympaticky, snažila se o neustálou rozehrávku a kombinaci. My na to sice reagovali vysunutým napadáním, ale bylo to naivní a v nedostatečném počtu. A i když to bylo dost čitelné, tak jsme z toho nic nevytěžili. Přesto jsme i podruhé skórovali, kdy po rychlé akci Černého, který vysunul Lišku a přes Fránu se dostal míč k Novákovi, který nekompromisně zavěsil. Ošemetný poločasový stav 2:0 byl opravdu ošemetný. Jelikož prvních 20 minut druhého poločasu byl jasně v naší režii, ale produktivita nulová, stalo se to, že Olympie v 68.minutě po rychlém protiútoku snížila na 2:1. To jim zvedlo sebevědomí a my jsme horko těžko hledali klid na svých kopačkách. Nakonec se nám s vypjetím všech sil podařilo soupeře do žádné šance nepustit a sami jsme v 85. minutě po střele Černého a dorážce Šmalcla utkání ve svůj prospěch rozhodli. "

Fotoalbum z mistrovského utkání s FC OLYMPIA HRADEC KRÁLOVÉ prohlížejte ZDE.