U18: FK Teplice vs. FC Chomutov 7:1

ČDD U19 B - MISTROVSKÉ UTKÁNÍ - 20.KOLO - NEDĚLE 07.04.2019

FK TEPLICE U18              vs.           FC Chomutov U19

7:1 (2:0)

Branky Teplic:  28´ Džuban René ( as. Šmalcl Matěj ) -  42´ Rollinger Radek ( as. Navrátil Jiří ) -   55´ Navrátil Jiří ( as. Šmalcl Matěj ) -  61´ Jelínek Radek ( as. Džuban René ) -  74´ Džuban René ( as. Jelínek Radek ) -  87´ Navrátil Jiří ( as. Šmalcl Matěj ) -  90´ Džuban René ( as. Šmalcl Matěj ).

Statistiky utkání: Střely na branku 19:3 ( 6:1, 13:2 ) *** Střely mimo branku 8:1 ( 2:0, 6:1 ) *** Střely celkem 27:4 ( 8:1, 19:3 ) *** Vyložené šance 8:0 ( 2:0, 6:0 ) *** Ofsajdy 1:3 ( 1:2, 0:1 ) *** Rohové kopy 6:0 ( 4:0, 2:0 ) *** Fauly 10:8 ( 4:3, 6:5 ).

Sestava Teplic: 1 Dombrovskij Patrik ( 61´ 30 Pecháč Filip ) - 20 Kraus Tomáš ( 46´ 7 Češpiva Jan ), 4 Burda Filip, 2 Mikšovský Michal, 5 Novák Zbyšek ( 46´ 10 Jelínek Radek ) - 11 Kolárik Martin, 6 Rollinger Radek, 16 Šmalcl Matěj, 12 Stružinský Matyáš - 17 Navrátil Jiří, 19 Džuban René (K).

Realizační tým Teplic: Kolínek Jaroslav - trenér, Novák Martin - asistent, Novák Jaroslav - vedoucí.

Rozhodčí: Krupka Pavel - Kosejk Přemysl, Berky Lukáš.

Karty: ŽK 73´ Maršálek ( Chomutov ).

Stadion: Stínadla / UMT.

Diváků: 50.

Hodnocení utkání slovy teplického trenéra Jaroslava Kolínka: " Utkání podle výsledku vypadá jednoznačně, ale nám herně a výsledkově vyšel až druhý poločas. Dokud měl soupeř síly, tak hrál velice organizovaně a my se jen těžko prosazovali. K tomu ještě v soupeřově sestavě nastoupili hráči, kteří dříve působili v Teplicích a z jejich výkonu bylo zřejmé, že se chtějí patřičně ukázat. Díky kompaktní obranné hře soupeře jsme si první vážnější šanci vytvořili až po 25 minutách. O 3 minuty přišla naše první trefa do černého, když Džuban dorazil štiplavou Šmalclovu střelu. Vstřelenou brankou se hra celkově více otevřela a oba týmy se snadněji dostávali do šestnáctky soupeře. Další branku jsme do poločasové přestávky vstřelili opět my a tak se po příhře Navrátila a následném " hokejovém blafáku" Rollingera šlo do šatem za stavu 2:0 pro Teplice. Ve druhém poločase jsme postupem času získávali větší a větší převahu a přidávali i další branky. Střelecky aktivní byl zejména kapitán a autor tří branek Džuban, dvougólový Navrátil a také Šmalcl, který na 4 branky přihrál.  Statistické údaje jsme tak během druhé půle získali jednoznačnými čísly na svoji stranu. Musím ale také vyzdvihnout kluky z Chomutova, kteří nic nezabalili a makali až do poslední minuty. Závěrem chci ještě říci, že v našem týmu jsou talentovaní hráči jako Jelínek a Dolechek, kteří k nám přišli právě z Chomutova a tak každodenní práce tamních trenérů není rozhodně zbytečná a je potřeba ji ocenit. Oba hráči se v Teplicích začínají prosazovat a tím ukazují, že mají velice dobré základy, které jsou důležité pro jejich další fotbalový rozvoj. "