U18: FK Teplice vs. Admira Praha U19 - 3:0

MISTROVSKÉ UTKÁNÍ - NEDĚLE 25.3.2018 - ANGER UMT

FK Teplice U18      vs.      FK Admira Praha  U19

3:0 (3:0)

Branky FK Teplice :

07´ Kányai ( as. Černý ) - 1:0.

40´ Frána ( as. Novák ) - 2:0.

45´ Liška ( as. Dolejší ) - 3:0.

Rozestavení FK Teplice U18 : 4 - 2 - 3 - 1

Sestava FK Teplice U18 : Košťál - Zerner, Burda, Náhlovský, Kányai "K" - Dolejší, Novák - Kafka, Černý, Liška - Frána ( 70. Šourek ).

Realizační tým FK Teplice U18 : Kolínek Jaroslav - hlavní trenér, Köck Vladimír - asistent, Novák Jaroslav - vedoucí.

Diváci : 70.

Rozhodčí : Trojan Michal - Karrmann Milan, Štelcig Lukáš.

Žluté karty: 75´ Admira.

Komentář Jaroslava Kolínka, trenéra FK Teplice U18: " I přes kostrbatou hru jsme utkání výsledkově zvládli a zažili po sedmi měsících pocit a radost z vítězného mistrovského utkání. Kluci tam nechali všechno, moc chtěli vyhrát a proto nebyli úplně uvolnění a nehráli fotbal, který umí. Možná i já jsem je lehce přemotivoval a proto tam bylo více síly a nasazení, než fotbalovosti. Ale věřím, že i tohle vyladíme, a to hned v pátek v dalším utkání, kdy se střetneme s hradeckou Olympií. Vrátím-li se k průběhu utkání, tak jsme se brzy prosadili, a to už v 7.minutě po individuální akci Kányai. To nás mohlo uklidnit, ale my byli nervózní a kazili jsme jednoduché přihrávky a nebyli schopni si třikrát přihrát. To všechno jsme nahrazovali enormním nasazením a bojovností. Když už se blížil konec poločasu, podařilo se nám vstřelit dvě jak se říká branky do šatny. Poločasový stav 3:0 nám dával základ úspěchu v podobě tří bodů. A i když jsme se v druhém poločase střelecky neprosadili, tak vychytaná nula brankáře Košťála nám dopomohla k potřebnému vítězství."

Fotoalbum z mistrovského utkání s FK ADMIRA PRAHA prohlížejte ZDE.