U18: FK Teplice : FK Varnsdorf U19 - 1:0np

3:2 Burda            - : - Touš

4:2 Šourek          4:3 Rybář

5:3 Vopat - "Konec" - PK 5:3 pro FK Teplice

Sestava FK Teplice U17 : Pecháč - Zerner ( 27.Jirkovský ), Burda, Smékal, Kányai © - Novák, Lácha ( 63.Dolejší ) - Kafka, Vopat, Franc - Tamenieks ( 53.Šourek )

Realizační tým FK Teplice U17 : Růžička Petr - hlavní trenér, Novák Jaroslav - vedoucí

Statistiky utkání :

• Střely na branku 10:4 ( 2:2, 8:2 ),

• Střely mimo branku 6:6 ( 2:3, 4:3 ),

• Střely celkem 16:10 ( 4:5, 12:5 ),

• Vyložené šance 6:2 ( 1:1, 5:1 ),

• Rohy 5:5 ( 4:2, 1:3 ),

• Fauly 11:6 ( 7:4, 4:2 ),

• Ofsajdy 4:1 ( 2:0, 2:1 ).

Diváci : 100

Rozhodčí : Šimeček Libor - Novotný Libor, Týřl Petr

Stadion: SK Viktorie Ledvice

Žluté karty :

Komentář k utkání: " V nedělním dopoledni teplická osmnáctka v domácím azylu v Ledvicích přivítala hráče fotbalového klubu z Varnsdorfu. Úvod zápasu patřil na promočeném terénu domácím, kteří ale nezužitkovali žádnou ze svých příležitostí a tak se postupem času osmělovali také hosté, kteří hrozili zejména z rychlých brejků. Druhý poločas již byl v režii teplických Sklářů, ale bohužel žádná z mnoha vyložených šancí opakovaně v podání France, dále také Burdy, Kafky, Nováka, Šourka a ani kapitána Kányi nepronikla za záda hostujícího brankáře, a tak si oba týmy po devadesáti minutách připsali po jednom bodu. O zisku druhého bonusového bodu a o vítězi dnešního duelu rozhodla penaltová loterie, ve které se nemílil ani jeden z pěti teplických exekutorů, a když ve třetí sérii penaltu hostujícího Touše zlikvidoval dnes opět skvělý Pecháč, mohli Teplice oslavit zisk dvou mistrovských bodů. "

Fotoalbum z mistrovského utkání s FK VARNSDORF prohlížejte ZDE.