U18: FK Mladá Boleslav vs. FK Teplice 0:2

FK Mladá Boleslav U18 versus FK Teplice U18 0:2 (0:1)

Branky FK Teplice U18 :

22´- Iliev ( as.Novák ) - 0:1,

82´- Krogner ( as.Dolejší ) - 0:2.

Rozestavení FK Teplice U18 : 4 - 1 - 4 - 1

Sestava FK Teplice U18 : Nikiforov - Kafka ©, Burda, Lácha, Kányai ( 65.Radoš ) - Novák - Franc ( 71.Zerner ), Dolejší, Vopat, Iliev ( 61.Stružinský ) - Šourek ( 71.Krogner ).

Realizační tým FK Teplice U18 : Růžička Petr - hlavní trenér, Novák Jaroslav - vedoucí.

Žluté karty : - - - .

Komentář k utkání : " Do ligové generálky ve městě automobilů jsme v sobotním dopoledni nastoupili plni odhodlání odčinit výsledek z posledního přípravného utkání v Mostě. Úvod patřil aktivním domácím hráčům, kteří se snažili o brzké vstřelení branky, ale proti byl výborně chytající teplický brankář Nikiforov. Hosté rychle hru vyrovnávali a začali branku Boleslavi ohrožovat zejména z křídelních prostorů, kde spousta centrovaných míčů však z počátku nenacházela správného adresáta. Skláři poprvé udeřili ve 22.minutě, kdy přesnou průnikovou přihrávkou mezi boleslavskými stopery vybídl Novák po levé straně nabíhajícího Ilieva, který prudkou přízemní střelou ke vzdálenější tyči domácí branky otevřel skóre pohledného utkání - 0:1. V úvodu druhého poločasu měli domácí možnost zahrávat pokutový kop, který ale s přehledem zlikvidoval hostující golman Nikiforov. Přes snahu boleslavských hráčů o vstřelení kontaktní branky byl s přibývajícími minutami patrný sílící tlak teplických Sklářů, kteří stále častěji ohrožovali domácí branku. Druhý gól vstřelili hosté ale až v 82.minutě, kdy pro rychlém prostrčení Dolejšího vběhl do vápna neohroženě Krogner a přízemní střelou k tyči nedal boleslavskému brankáři žádnou šanci - 0:2. Závěrem je potřeba říci, že jsme dnes vyděli na skvěle připraveném trávníku atletického stadionu v Boleslavi kvalitní a pohledné utkání, ke kterému rozhodně svým výkonem přispěli oba dnešní soupeři. "

Fotoalbum z přípravného utkání s FK MLADÁ BOLESLAV prohlížejte ZDE.