U18: FK Dukla Praha U19 vs. FK Teplice 3:0

MISTROVSKÉ UTKÁNÍ - NEDĚLE 18.3.2018 - NA JULISCE UMT

FK Dukla Praha U19      vs.      FK Teplice  U18

3:0 (0:0)

Branky FK Dukla Praha :

12´- # 7 Mentberger ( penalta č.1 ) - 0:0 - Brankář Blažek penaltu chytil !

52´- # 21 Kott ( penalta č.2 ) - 1:0.

83´- # 19 Ullman - 2:0.

86´- # 21 Kott ( penalta č.3 ) - 3:0.

Rozestavení FK Teplice U18 : 4 - 2 - 3 - 1

Sestava FK Teplice U18 : Blažek - Zerner, Burda, Náhlovský, Kányai (K) ( 73.Liška ) - Novák, Dolejší ( 58.Frána ) - Kafka (ZK), Černý, Šourek ( 58.Richtár ) - Ondrášek.

Realizační tým FK Teplice U18 : Kolínek Jaroslav - hlavní trenér, Köck Vladimír - asistent, Novák Jaroslav - vedoucí.

Diváci : 50.

Rozhodčí : Štefan Michal - Kučera Karel, Polena Jiří.

Žluté karty :

Komentář Jaroslava Kolínka, trenéra FK Teplice U18: " Na Duklu jsme byli dobře připravení a věděli jsme jakým fotbalem se Dukla prezentuje. V prvních 20 minutách se nám dařilo Duklu eliminovat a až na chycenou penaltu brankářem Blažkem jsme je do ničeho nepustili. To se změnilo ve chvíli, kdy jsme se nepochopitelně zatáhli a Dukla okamžitě získala velkou převahu, ze které si vytvořila 3 velké brankové příležitosti, které k našemu štěstí neproměnila. My měli jednu ojedinělou šanci, kdy Ondrášek trefil břevno. Poločasový stav tak byl pro nás velmi příznivý. Do druhého poločasu jsme se více vysunuli, abychom Duklu tak snadno nepouštěli k naší bráně. Přišla však 52 minuta a druhá penalta, kterou domácí hráč již proměnil. My jsme nechtěli už na nic čekat a soupeře jsme začali napadat hned při jeho rozehrávce. V tu chvíli se hrál náročný a vyrovnaný fotbal, který se přeléval od branky k brance. My jsme si vytvořili velkou příležitost, ale brankář domácích vychytal Fránu. Tlačili jsme se před bránu Dukly, ale branku se nám vstřelit nepodařilo a proto jsme nemohli uspět. Dukla v posledních minutách ztvrdila svoji výhru dvěma brankami. Nejdříve po rychlém protiútoku zvýšila na 2:0 a pak třetí penaltou v utkání upravila na konečných 3:0."

Komentář Richarda Poláka, trenéra FK Dukla Praha U19: "Od prvních minut se hrál velmi intenzivní fotbal, při kterém soupeř velmi dobře prověřil, jak si dokážeme poradit s vysokým presinkem. V převážné většině jsme byli uspešní a to i v následném přechodu. Některým příležitostem, které jsme si připravili, chyběl pouze vstřelený gól, což se nám nedařilo i díky dobré obraně soupeře a výbornému výkonu brankaře. Brankový účet se tak otevřel až ve druhém poločase, kdy se nám podařilo skórovat z pokutového kopu. Na druhou branku jsme čekali až do 80. minuty, když jsme vyřešili rychlou akci dva na jednoho. Třetí gól jsme přidali po standardní situaci (opět pokutový kop). Díky velmi dobře hrajícímu soupeři byly až do konce utkání na obou stranách vidět zajímavé okamžiky, ale ani z jedné takové situace se nepodařilo nám, ani Teplicím skórovat, a tak jsme to byli my, kdo mohl být šťastnější."