U18: FC Olympia HK U19 vs. FK Teplice 3:1

FC Olympia HK U19   versus   F K  T e p l i c e U18

3:1 (1:0)

Branky FC Olympia Hradec Králové U19 :

03´- Rybczuk A. ( Olympia ) - 1:0,

75´- Rybczuk A. ( Olympia ) - 2:0,

85´- Neradílek L. ( Olympia ) - 3:0.

Branky FK Teplice U18 :

88´- Ondrášek P. ( as. Šmalcl M. ) - 3:1.

Rozestavení FK Teplice U18 : 4 - 4 - 2

Sestava FK Teplice U18 : Blažek - Kafka, Burda © ( 76.Šourek ), Lácha, Zerner - Ondrášek, Dolejší ( 63.Šmalcl ), Novák, Vopat - Franc - Kormunda.

Realizační tým FK Teplice U18 : Růžička Petr - hlavní trenér, Novák Jaroslav - vedoucí.

Diváci : 80

Rozhodčí : Brychta Ondřej - Rychtár Tomáš, Jiříček Adam.

Žluté karty : bez karet.

Komentář k utkání : " Ke třetímu mistrovského utkání jsme zajížděli na hřiště fotbalového klubu FC Olympia Hradec Králové v areálu Kukleny. Bohužel naše nekoncentrovanost v samotném úvodu utkání nabídla domácím poměrně laciné jednobrankové vedení již ve 3.minutě. Je třeba říci, že domácí byli v zakončení zejména v první půli nebezpečnější, skvěle jim vycházelo zakládání útoků, kombinace na jeden dotek v křídelních prostorech byla velmi přesná a důrazem v osobních soubojích působili naší obraně značné problémy. Naše hra začala dosahovat požadovaných parametrů až po změně stran, ale stejně jako v předchozím utkání na Admiře i na hřišti Olympie naše řešení finální fáze po tlaku na soupeřově polovině bylo nepřesné, málo důrazné a chybělo nám i trochu toho pověstného štěstíčka. Po brance volali zejména šance agilního Patrika Ondráška, forvarda Davida Kormundy a také štírka Pavla France. Snaha našich hráčů o vyrovnání se sázkou pouze na útočnou kartu, ale nabízela domácím mezery v našich obranných řadách, které dokázali maximálně využít v 75. a v 85.minutě, kdy vstřelili po rychlých brejcích dvě branky, které nakonec rozhodly o výsledku dnešního utkání. V 88.minutě se nám podařilo vstřelit alespoň čestnou branku, kdy přímý kop Matěje Šmalcla dorazil do odkryté branky domácích Patrik Ondrášek. Nám samozřejmě nezbývá nic jiného, než se dále tvrdě a poctivě připravovat na další mistrovské utkání, kdy přivítáme na domácím hřišti v Ledvicích příští neděli hráče MFK Chrudim U19 a pokusit se nepříznivou bilanci úvodních tří utkání nové sezóny zlomit."

Komentář k utkání z webu soupeře: " V dnešním utkání jsme narazili zatím na nejkvalitnějšího soupeře, a tak jsme byli rádi za rychlou branku. Ta nás však možná až příliš uklidnila a Teplice měli chvilkami opticky více ze hry, paradoxně jsme to však byli my, kdo měl více možností ke změně skóre. Avšak ani situaci, kdy byli tři naši hráči sami před brankářem jsme nedokázali vyřešit. Druhý poločas opět začal dvěmi 100% šancemi. Poté se hrál typický dorostenecký fotbal, kdy jsme se nechali strhnout a lítali jsme nahoru dolu. Měli jsme však přeci jen větší kvalitu v předfinální fázi, a tak jsme si dokázali vytvořit i další šance a postupně zvýšit na 3:0. Škoda jen branky v závěru utkání, kdy Nývlt krásně vyrazil volný přímý kop na břevno. Ovšem ani jeden náš hráč už situaci nedohrál, a tak jsme opět zbytečně inkasovali."

Fotoalbum z mistrovského utkání s FC Olympia Hradec Králové U19 prohlížejte ZDE.