U17: Soustředění v Uherském Brodě

V TERMÍNU OD STŘEDY 1.2. AŽ DO NEDĚLE 5.2.2017 MÁ TEPLICKÁ SEDMNÁCTKA SPOLEČNĚ S ŠESTNÁCTKOU NA PROGRAMU TRADIČNÍ HERNÍ SOUSTŘEDĚNÍ NA MORAVĚ V PENZIONU A NA STADIONU LAPAČ V UHERSKÉM BRODĚ.

Cena za herní soustředění je 2.700,- Kč. Částka je splatná nejpozději ve středu 1.2. ráno před odjezdem v hotovosti k rukám vedoucího mužstva.

Odjezd je ve středu 1.2. ráno již v 6:15 ( ! ) z teplických Stínadel autobusem firmy Hollomotz s řidičem Michalem Puršlem. Sraz hráčů před odjezdem na soustředění je na recepci stadionu na Stínadlech v 6:00 ( ! )

UPOZORNĚNÍ: Je potřeba mít na cestu větší svačinu včetně ovoce a zeleniny a také dostatečné množství pití, protože nejdříve jedeme na dvojutkání do Jihlavy ( U17 od 10:00 a U16 od 11:30 ) a teprve následně se přesouváme do Uherského Brodu, kam bychom měli dorazit až odpoledne cca kolem 16 hodiny ( ! )

PŘI ODJEZDU NA SOUSTŘEDĚNÍ JE NUTNÉ MÍT U SEBE : kartičku zdravotní pojišťovny, občanský průkaz, případně informační lístek se jménem, užívanými léky a způsobem užívání ( ! )

Přípravná utkání v rámci herního soustředění:

V rámci herního soustředění v Uherském Brodě sehrajeme celkem čtyři přípravná utkání v následujícím pořadí :

FC VYSOČINA JIHLAVA U17 vs. FK TEPLICE U17
Středa 1.2.2017 - 10:00 - ulice Na Stoupách 5707/28, 586 01 Jihlava - MAPA.
 FK TEPLICE U17 vs. AS TRENČÍN U17
Čtvrtek 2.2.2017 - 10:00 - ulice Prakšická 282, 688 01 Uherský Brod - MAPA.
 FK TEPLICE U17 vs. FC NITRA U17
Sobota 4.2.2017 - 10:00 - ulice Prakšická 282, 688 01 Uherský Brod - MAPA.
 FC FASTAV ZLÍN U17 vs. FK TEPLICE U17
Neděle 5.2.2017 - 10:30 - ulice Sokolská 4989, 760 01 Zlín - MAPA.

Doplňkový program v rámci herního soustředění:

Ve čtvrtek 2.2. je od 16:00 regenerace v Aquaparku Delfín v Uherském Brodě.
V pátek 3.2. je od 10:00 trénink na UMT stadionu v Uherském Brodě.

Penzion & Stadion Lapač - Uherský Brod

Penzion Lapač je plně vybaveným penzionem s výtečnou domácí kuchyní a stylovým ubytováním nesoucím se v duchu fotbalu. K dispozici je samostatná část s recepcí, společenská místnost, jídelna a hlavně výborné zázemí a sportovní centrum s veškerými službami.

Penzion Lapač nabízí ubytování v 16 dvoulůžkových pokojích a 4 apartmánech pro sportovní soustředění. Na pokojích je internetové připojení, televize a satelitní připojení. Součástí penzionu je nově otevřené wellness s vířivou vanou, finskou a parní saunou.

Penzion přímo sousedí se stejnojmenným STADIONEM LAPAČ, který je víceúčelovým sportovním zařízením s nabídkou osvětleného fotbalového hřiště s nově položenou umělou trávou III.generace, atletických sektorů a dvou minihřišť s umělou trávou. Kompletní rekonstrukce stadionu proběhla v září 2014.

Součástí areálu je také tribuna a dvě budovy se šatnami, posilovnou, vířivkou a saunou s relaxačním bazénem.

Více informací a fotografií stadionu Lapač v Uherském Brodě najdete ZDE.

Odkaz na webové stránky penzionu Lapač v Uherském Brodě najdete ZDE.

Mapu penzionu Lapač v Uherském Brodě najdete ZDE.

Plánovač trasy do Uherského Brodu najdete ZDE.

Doporučený seznam věcí :

1. obuv :

• kvalitní lisovky, turfy a pevná běžecká obuv,

• přezůvky na penzion a sportovní pantofle do spchy.

2. oblečení na cestu :

• vycházkový komplet UMBRO ( zimní bunda, tepláky, mikina, tričko, čepice ).

3. tréninkové oblečení a vybavení :

• zimní bunda UMBRO,

• tréninková tepláková souprava UMBRO ( mikina a tepláky ),

• tréninková šusťáková bunda UMBRO,

• thermo triko s dlouhým rukávem,

• thermo kalhoty dlouhé,

• čepice, rukavice a nákrčník,

• tréninkové tričko UMBRO - 2 x,

• teplé dlouhé ponožky UMBRO - 5 x,

• chrániče holení a kotníků,

• vak na kopačky nebo batoh pro snadnější přenášení tréninkových věcí,

• sportovní láhev na pití a termosku na horký čaj.

4. oblečení na volný čas :

• vycházkový komplet UMBRO ( tričko a 3/4 šortky nebo tepláky ) na penzion,

• spodní prádlo a ponožky ( v dostatečném počtu na 5 dní ).

• pyžamo ( bavlněné tričko a šortky ),

• hygienické potřeby tj. sprchový gel, zubní pasta a kartáček, atd.,

• velká osuška a malý ručník,

• nezapomenout na PLAVKY ( ! ),

• kapesné dle vlastního uvážení.

Cenné věci jako mobilní telefony, fotoaparáty, přenosné herní konzole, apod. nejsou zakázané. Za ztrátu či poškození takových věcí nenese ale realizační tým žádnou zodpovědnost.