U17: SK Dynamo ČB vs. FK Teplice 1:1 (PK 3:1)

SK Dynamo České Budějovice U17 – FK Teplice U17 1:1 (1:0) - PK 3:1

Branky FK Teplice U17 :

71´- Kányai ( as.Knapík ) 1:1.

Branky SK Dynamo ČB U17 :

29´- Malecha ( bez asistence ) 1:0.

Penalty (PK) :

1:0 Šourek      -     1:1 Kortiš

- : - Nejedlý      -       2:1 Cepák

- : - Kányai       -     - : - Grigera

- : - Radosta     -       3:1 Faltýn - "Konec" - PK 3:1 pro SK Dynamo ČB

Sestava FK Teplice U17 : Nejedlý © - Kafka ( 41.Kafka ), Burda ( 53.Šmalcl ), Náhlovský, Kányai - Knapík - Radosta, Kováč ( 74.Novák ), Lácha, Černý ( 64.Jirkovský ) - Baftijar ( 48.Šourek ) // Zerner, Blažek (B).

Realizační tým FK Teplice U17 : Jamrich Ladislav - hlavní trenér, Laibl Radim - asistent, Novák Jaroslav - vedoucí.

Statistiky utkání :

• Střely na branku 2:9 ( 1:3 ),

• Střely mimo branku 2:3 ( 1:1 ),

• Střely celkem 4:12 ( 2:4 ),

• Vyložené šance 0:3 ( 0:0 ),

• Rohy 3:5 ( 1:1 ),

• Fauly 14:7 ( 8:3 ),

• Ofsajdy 1:5 ( 0:1 ).

Diváci : 65.

Rozhodčí : Hrkal Václav - Tauber Lukáš, Průchová Nikola.

Žluté karty : 43´ Kadlec ( Budějovice ), 47´ Baftijar ( Teplice ), 60´ Kortiš ( Budějovice ).

Průběh utkání slovy asistenta trenéra Radima Laibla : " Jaké počasí, takový fotbal. Za nevlídného sychravého počasí viděli diváci podprůměrné utkání, které zvláště v prvním poločase neplnilo ligové parametry. Domácí nastoupili až s příliš velkým respektem k soupeři, ve všech lidech bránili od půlicí čáry, bojovali na hranici (někdy i za ní) nedovolené hry. Hosté na to reagovali až příliš profesorským způsobem, bez nápadu a bez pohybu. Domácí se ujali z jediné střely na branku ve 29. minutě vedení, které drželi až do konce zápasu. Hosté byli v té době bezzubí, a tak domácím nedělalo žádnou práci uhlídat vedení do poločasové přestávky. Druhé dějství začalo, jak skončilo to první. Od 60. minuty se ale začali dít věci. Hosté přeskupili řady, prostřídali, zpřesnili kombinaci, zjednodušili hru. Do první šance se dostal Knapík, ale ve vyložené pozici selhal proti výbornému domácímu brankáři. Poté to zkoušel Lácha, ale je krásná střela skončila s vypětím všech sil brankáře na jeho rukavicích. S hlavičkou Knapíka si také poradil. V 71. minutě už i on byl krátký na hlavičku bojovníka Kanyai, který zužitkoval přihrávku Knapíka. Hosté šli za vítězstvím, ale hlavička Náhlovského byla tak přesná, že skončila na spojnici domácí svatyně, na druhé straně se domácí dostali k ojedinělému rychlému protiútoku, ale z nadějné pozice vytěžili jen rohový kop. Z toho nic nebylo, a tak zápas, který začal v poklidu za zimního počasí, skončil zajímavým dramatem zalitý sluncem a horkokrevnými emocemi na obou stranách. V penaltách byli přesnější domácí a získali bodík navíc. "

Hodnocení utkání slovy hlavního trenéra Ladislava Jamricha : " Zklamán jsem výkonem v prvním poločase, kdybych mohl, tak vystřídán celou jedenáctku. Chybělo nám snad vše, co nás v předchozích zápasech zdobilo. Jsem rád, že hráči poznali, že takový bezkrevný výkon nemá naději na úspěch a druhý poločas vypadal úplně jinak. Obzvláště poslední dvacetiminutovka byla z naší strany výborná a chybělo málo, abychom výsledek utkání nakonec otočili. Věřím, že si kluci udělají ze zápasu sebereflexi a porovnají si svoji hru v obou poločasech. "

Fotoalbum z mistrovského utkání s SK Dynamo České Budějovice prohlížejte ZDE.