U17: Mostecký FK U19 vs. FK Teplice 2:1

Hrací doba utkání: 2 x 45 minut

Branky FK Teplice U17 :

11´- Šourek ( bez asistence ) 2:1.

Rozestavení FK Teplice U17 : 4 - 1 - 4 - 1

Sestava FK Teplice U17 : Nejedlý © - Kafka, Zerner, Náhlovský, Radosta - Knapík - Vopat ( 60.Franc ), Novák ( 46.Jirkovský ), Franc ( 46. Šmalcl ), Černý - Šourek ( 60.Novák ).

Realizační tým FK Teplice U17 : Jamrich Ladislav - hlavní trenér, Laibl Radim - asistent 1, Köck Vladimír - asistent 2, Novák Jaroslav - vedoucí týmu.

Žluté karty :

Průběh utkání slovy asistenta trenéra Radima Laibla : " Ve svém prvním přípravném utkání během dlouhé zimní přestávky jsme se utkali se staršími dorostenci sousedního Mostu. Tým MFK, který převzal otěže mosteckého fotbalu po zaniklém klubu FK Baník Most, týmem s více než 100letou tradicí, byl pro nás vyrovnaným soupeřem. Na těžkém, promrzlém terénu, se nám dařila postupná kombinace, soupeře jsme zvláště v prvním poločase zatlačili na jeho polovinu, ale vázla nám především předfinální fáze, ve které jsme byli značně nepřesní, zbrklí a lehkovážní. Do vedení se dostali domácí po hrubé chybě brankáře Nejedlého, který při výkopu trefil domácího útočníka do zad a od nich se míč dostal za brankovou čáru 1:0. Vzápětí však vyrovnal štírek Šourek, který prostřelil domácího Hodinu 1:1. O několik minut později prohrál Zerner souboj s jediným domácím útočníkem, který překonal Nejedlého 2:1. Druhý poločas již nenabídl moc zajímavých situací ani na jedné straně, a tak skončil jednobrankovým vítězstvím domácích. "

Hodnocení utkání slovy hlavního trenéra Ladislava Jamricha : " Byl to první přípravný zápas, mužstvo je v plné přípravě, takže výsledek pro nás nehraje roli. První poločas snesl z naší strany přísné měřítko, vycházela nám kombinace i zakládání útoků. Druhý poločas nám fotbalově nevyšel a s ním určitě spokojen nejsem. Soupeř byl velmi bojovný a silově vyspělý a určitě nás prověřil. "

Fotoalbum z přípravného utkání s MOSTECKÝM FK U19 prohlížejte ZDE.