U17: FK Ústí nad Labem vs. FK Teplice 0:2

Branky FK Teplice U17 :

13´- Radosta ( bez asistence ) - 0:1,

59´- Kafka ( as.Baftijar ) - 0:2.

Rozestavení FK Teplice U17 : 3 - 5 - 2

Sestava FK Teplice U17 - 1.poločas : Nejedlý © - Burda, Náhlovský, Smékal - Kafka, Baftijar, Knapík, Franc, Radosta - Novák, Šourek.

Rozestavení FK Teplice U17 : 4 - 1 - 4 - 1

Sestava FK Teplice U17 - 2.poločas : Blažek - Zerner, Burda, Náhlovský, Smékal ( 51.Kafka ) - Knapík - Vopat, Baftijar ( 66.Šourek ), Franc ( 53.Novák ), Radosta - Jirkovský.

Realizační tým FK Teplice U17 : Jamrich Ladislav - hlavní trenér, Laibl Radim - asistent 1, Köck Vladimír - asistent 2, Novák Jaroslav - vedoucí.

Žluté karty :

Průběh utkání slovy asistenta trenéra Radima Laibla : " K dalšímu přípravnému utkání jsme zajížděli k regionálnímu rivalovi do Ústí nad Labem. Domácí do utkání nastoupili až s přílišným respektem, a tak hosté od úvodního hvizdu rozhodčího udávali tempo hry. Ve 13. minutě se nám podařila křídelní akce po levé straně, k míči se dostal Radosta a vstřelil první branku utkání – 0:1. Celý první poločas jsme měli znatelnou převahu, která však často končila před pokutovým územím domácích. I tak jsme si vypracovali několik zajímavých situací, ale Smékal ani Knapík střelecké štěstí neměli. Druhý poločas již moc kvality nenabídl, domácí se snažili, zlobili především ze standardních situací. Hosté byli nepřesní v přechodové fázi a tradičně ve fázi finální. V 59. minutě dohrál souboj až do konce Baftiar, vybojoval míč pro Kafku, pro něhož již nebylo těžké vstřelit druhou branku utkání. Do konce utkání stojí za připomenutí ještě vyložená šance Jirkovského, který ale tváří tvář domácímu brankáři selhal."

Hodnocení utkání slovy hlavního trenéra Ladislava Jamricha : " První poločas snesl z naší strany přísné měřítko, dobře jsme kombinovali a zakládali si útoky. Opět nám ale vázla útočná fáze, i přesto že jsme hráli na dva útočníky a v sestavě měli více útočných hráčů, kýžený efekt nám to nepřineslo. Druhý poločas už neměl takovou kvalitu, byla tam spousta nepřesností a zbytečných ztrát. "

Fotoalbum z přípravného utkání s FK ÚSTÍ NAD LABEM prohlížejte ZDE.